13. krog |  Postojna, Športni park Postojna |  08.05.2021 ob 17.00

Postojna

1 : 2

Tinex Šenčur


Sodniki: Jazbec Žan (glavni sodnik), Majhen Matija (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč)
Delegat: Kopač Borut
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Postojna
P
Postojna 1 : 4 Tinex Šenčur
P
Fama Vipava 1 : 0 Postojna
Z
Postojna 3 : 0 Svoboda Ljubljana
P
Ilirija 1911 4 : 0 Postojna
P
Postojna 0 : 2 Elta Izola
Tinex Šenčur
Z
Postojna 1 : 4 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 3 : 1 Svoboda Ljubljana
P
Ilirija 1911 3 : 1 Tinex Šenčur
P
Tinex Šenčur 1 : 2 Elta Izola
Z
Brinje Grosuplje 0 : 1 Tinex Šenčur


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND FC Postojna 2 0 0 2 2
ŠD Šenčur 2 2 0 0 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND FC Postojna 2 0 0 2 2
ŠD Šenčur 2 2 0 0 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND FC Postojna 0 0 0 0 0
ŠD Šenčur 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

20/21  20.krog  Postojna, Športni park Postojna, 09.06.2021, ob 17.00  Postojna - Tinex Šenčur 1:4  (1:2) 
20/21  13.krog  Postojna, Športni park Postojna, 08.05.2021, ob 17.00  Postojna - Tinex Šenčur 1:2  (1:2) 

13. krog
Postojna 1 : 2 Tinex Šenčur
Šobec Lesce 1 : 2 Fama Vipava
Sava Kranj 1 : 2 Brinje Grosuplje
Svoboda Ljubljana 2 : 5 TKK Tolmin
Arol Škofja Loka 2 : 2 Adria
Elta Izola 0 : 1 Ilirija 1911
Zagorje 0 : 3 Žiri

LESTVICA
1 Ilirija 1911 19 52
2 Elta Izola 19 42
3 Tinex Šenčur 19 34
4 Brinje Grosuplje 19 33
5 Fama Vipava 19 29
6 Postojna 19 25
7 Svoboda Ljubljana 19 22
8 TKK Tolmin 19 35
9 Žiri 19 26
10 Adria 19 24
11 Sava Kranj 19 23
12 Arol Škofja Loka 19 17
13 Šobec Lesce 19 11
14 Zagorje 19 3

STRELCI
1. Dejan Djermanović 16
2. Aleksandar Đokić 13
3. Ladislav Stanko 12
Matej Žižmond 12
5. Milan Đajič 11
Grega Debenjak 11
7. Tomaž Rodica 10
Samo Kokalj 10
Jaka Štromajer 10
10. Goran Trivunović 9
11. Izidor Erazem Kamšek 8
Ermin Čamdžić 8
Lan Piskule 8
Armin Pašić 8
15. Kristjan Sredojević 7
Al Mahič 7
17. Bine Kavčič 6
Jan Koblar 6
Nermin Beganović 6
Boštjan Frelih 6

DELI NA