3. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje |  01.09.2018 ob 17.00

Brinje Grosuplje

6 : 0

Komenda

Sodniki: Stojanoski Andraž (glavni sodnik), Frece Tine (1. pomoč), Kolenc Leon (2. pomoč)
Delegat: Mitrovič Milan
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
P
Tinex Šenčur 2 : 1 Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 3 : 3 Sava Kranj
P
Bled Hirter 3 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 0 Ivančna Gorica
P
Zagorje 2 : 0 Brinje Grosuplje
Komenda
N
Komenda 2 : 2 Arne Tabor 69
P
Svoboda Ljubljana 3 : 2 Komenda
P
Žiri 5 : 2 Komenda
P
Komenda 0 : 1 Tinex Šenčur
P
Sava Kranj 2 : 0 Komenda


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 9 3 5 1 18
Komenda 9 1 5 3 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 5 2 3 0 13
Komenda 5 0 3 2 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 4 1 2 1 5
Komenda 4 1 2 1 6



Vse medsebojne tekme

18/19  19.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 06.04.2019, ob 16.30  Brinje Grosuplje - Komenda 2:2  (1:1) 
18/19  12.krog  Komenda, Igrišče Komenda, 04.11.2018, ob 14.00  Komenda - NK Brinje Grosuplje 2:0  (2:0) 
18/19  3.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 01.09.2018, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Komenda 6:0  (2:0) 
17/18  21.krog  Komenda, Igrišče Komenda, 25.04.2018, ob 17.00  Komenda - Brinje Grosuplje 1:1  (0:0) 
17/18  8.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 07.10.2017, ob 16.00  Brinje Grosuplje - Komenda 4:3  (2:2) 
16/17  20.krog  Komenda, ŠP Komenda, 23.04.2017, ob 17.00  Komenda - Brinje Grosuplje 2:2  (1:2) 
16/17  7.krog  Grosuplje, ŠP Brinje glavno igrišče, 01.10.2016, ob 16.00  Brinje Grosuplje - Komenda 0:0  (0:0) 
15/16  15.krog  Grosuplje, ŠP Brinje - um. trava, 19.03.2016, ob 15.00  - 1:1  (0:1) 
15/16  2.krog  Komenda, Športni park Komenda, 30.08.2015, ob 17.30  - 1:2  (0:1) 

3. krog
Tinex Šenčur 2 : 1 Sava Kranj
Bled Hirter 6 : 3 Svoboda Ljubljana
Brinje Grosuplje 6 : 0 Komenda
Žiri 1 : 2 Zagorje
Arne Tabor 69 3 : 4 Ivančna Gorica

LESTVICA
1 Bled Hirter 27 63
2 Zagorje 27 48
3 Ivančna Gorica 27 44
4 Brinje Grosuplje 27 43
5 Arne Tabor 69 27 34
6 Svoboda Ljubljana 27 32
7 Tinex Šenčur 27 31
8 Žiri 27 29
9 Sava Kranj 27 26
10 Komenda 27 20

STRELCI
1. Nace Eržen 22
2. Aleksandar Đokić 19
3. Ermin Čamdžić 14
4. Ladislav Stanko 12
Samo Kokalj 12
6. Jernej Gvardjančič 11
7. Tilen Kralj 8
Dario Lovrec 8
Roman Gomboši 8
Simon Zupančič 8
Tomaž Nahtigal 8
Klavdij Šmid 8
13. Nik Rahne 7
Jaka Bric Krolnik 7
Denis Boh 7
16. Nal Strajnar 6
Anže Cankar 6
Siniša Marinović 6
Dominik Ožbolt 6
20. Marko Šajn 5

DELI NA