22. krog |  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  24.03.2024 ob 15.00

Fužinar SIJ Ravne Systems

1 : 2

Dravinja


Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Dovnik Iztok (2. pomoč)
Delegat: Hotko Viktor
Št. gledalcev: 160

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Beltinci Klima Tratnjek 6 : 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Tabor Sežana
P
Primorje eMundia 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Triglav Kranj
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Gorica
Dravinja
Z
Nafta 1903 0 : 2 Dravinja
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
N
Vitanest Bilje 0 : 0 Dravinja
P
Dravinja 0 : 4 Brinje Grosuplje
N
TKK Tolmin 1 : 1 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 1 1 1
ND Dravinja 2 1 1 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 1 0 0 1 1
ND Dravinja 1 1 0 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 1 0 1 0 0
ND Dravinja 1 0 1 0 0



Vse medsebojne tekme

23/24  22.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 24.03.2024, ob 15.00  Fužinar SIJ Ravne Systems - Dravinja 1:2  (1:1) 
23/24  7.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 09.09.2023, ob 16.30  Dravinja - KNK Fužinar, socialno podjetje 0:0  (0:0) 

22. krog
Tabor Sežana 0 : 4 Nafta 1903
Gorica 2 : 0 Krka
Ilirija 1911 0 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
TKK Tolmin 0 : 2 Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rudar Velenje
Primorje eMundia 4 : 1 Jadran Dekani
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Dravinja
Triglav Kranj 0 : 1 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA