20. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  10.03.2024 ob 15.00

Ilirija 1911

1 : 3

Dravinja


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Jerman Danijel (2. pomoč)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija 1911
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Ilirija 1911
N
Ilirija 1911 1 : 1 TKK Tolmin
Z
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 2 : 0 Tabor Sežana
P
Primorje eMundia 3 : 0 Ilirija 1911
Dravinja
Z
Nafta 1903 0 : 2 Dravinja
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
N
Bilje 0 : 0 Dravinja
P
Dravinja 0 : 4 Brinje Grosuplje
N
TKK Tolmin 1 : 1 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 2 0 1 1 1
ND Dravinja 2 1 1 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 1 0 0 1 1
ND Dravinja 1 1 0 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 1 0 1 0 0
ND Dravinja 1 0 1 0 0



Vse medsebojne tekme

23/24  20.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 10.03.2024, ob 15.00  Ilirija 1911 - Dravinja 1:3  (1:1) 
23/24  5.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 20.08.2023, ob 17.30  Dravinja - ND Ilirija 0:0  (0:0) 

20. krog
Gorica 1 : 1 Jadran Dekani
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 0 Krka
Tabor Sežana 3 : 1 Bilje
Triglav Kranj 2 : 0 TKK Tolmin
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brinje Grosuplje
Primorje eMundia 3 : 1 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 4 Nafta 1903
Ilirija 1911 1 : 3 Dravinja

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Ismir Nadarević 11
Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
12. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
14. Ante Kuliš 8
Marko Brkić 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
19. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA