18. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  18.11.2023 ob 13.30

Gorica

2 : 0

Rudar Velenje


Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Kurtušič Igor (2. pomoč)
Delegat: Kranjec Sandi
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gorica
N
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
P
Gorica 1 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Gorica
Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
N
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 4 2 1 1 5
Rudar Velenje 4 1 1 2 2
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 2 2 0 0 5
Rudar Velenje 2 0 0 2 0
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 2 0 1 1 0
Rudar Velenje 2 1 1 0 2



Vse medsebojne tekme

23/24  18.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 18.11.2023, ob 13.30  Gorica - Rudar Velenje 2:0  (1:0) 
23/24  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 26.10.2023, ob 15.00  Rudar Velenje - Gorica 0:0  (0:0) 
21/22  30.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 21.05.2022, ob 20.00  Rudar Velenje - Gorica 2:0  (0:0) 
21/22  15.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 06.11.2021, ob 16.00  Gorica - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 

18. krog
Krka 2 : 1 Dravinja
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Ilirija 1911 2 : 1 Nafta 1903
Tabor Sežana 2 : 2 TKK Tolmin
Triglav Kranj 2 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 1 Bilje
Primorje eMundia 1 : 1 Brinje Grosuplje
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Jadran Dekani

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Ismir Nadarević 11
Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
12. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
14. Ante Kuliš 8
Marko Brkić 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
19. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA