3. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  09.11.2023 ob 17.00

Nafta 1903

2 : 0

Ilirija 1911


Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč)
Delegat: Žalik Danijel
Št. gledalcev: 400

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
P
Nafta 1903 0 : 2 Dravinja
P
Jadran Dekani 2 : 0 Nafta 1903
Z
Triglav Kranj 1 : 2 Nafta 1903
N
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
Z
Bilje 0 : 2 Nafta 1903
Ilirija 1911
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Ilirija 1911
N
Ilirija 1911 1 : 1 TKK Tolmin
Z
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 2 : 0 Tabor Sežana
P
Primorje eMundia 3 : 0 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Nafta 1903 10 5 1 4 19
ND Ilirija 10 4 1 5 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Nafta 1903 5 4 1 0 14
ND Ilirija 5 0 1 4 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Nafta 1903 5 1 0 4 5
ND Ilirija 5 4 0 1 7



Vse medsebojne tekme

23/24  18.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 18.11.2023, ob 13.30  Ilirija 1911 - ND Lendava 1903 2:1  (1:0) 
23/24  3.krog  Lendava, Športni park Lendava, 09.11.2023, ob 17.00  Nafta 1903 - ND Ilirija 2:0  (0:0) 
22/23  19.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 02.03.2023, ob 14.00  Ilirija 1911 - ND Lendava 1903 2:0  (0:0) 
22/23  4.krog  Lendava, Športni park Lendava, 19.08.2022, ob 20.00  Nafta 1903 - ND Ilirija 3:0  (1:0) 
21/22  25.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 18.04.2022, ob 17.00  Ilirija 1911 - ND Lendava 1903 1:0  (1:0) 
21/22  10.krog  Lendava, Športni park Lendava, 01.10.2021, ob 19.00  Nafta 1903 - ND Ilirija 2:1  (2:0) 
18/19  30.krog  Lendava, Športni park Lendava, 26.05.2019, ob 17.00  Nafta 1903 - ND Ilirija 5:0  (2:0) 
18/19  15.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 11.11.2018, ob 14.00  Ilirija 1911 - ND Lendava 1903 2:0  (0:0) 
17/18  24.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 21.04.2018, ob 14.00  Ilirija 1911 - ND Lendava 1903 0:4  (0:0) 
17/18  9.krog  Lendava, Športni park Lendava, 29.09.2017, ob 20.00  Nafta 1903 - ND Ilirija 2:2  (1:1) 

3. krog
Brinje Grosuplje 1 : 0 Primorje eMundia
Bilje 5 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
Dravinja 3 : 0 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Triglav Kranj
TKK Tolmin 3 : 1 Tabor Sežana
Jadran Dekani 1 : 4 Kety Emmi&Impol Bistrica
Rudar Velenje 0 : 0 Gorica
Nafta 1903 2 : 0 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Ismir Nadarević 11
Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
12. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
14. Ante Kuliš 8
Marko Brkić 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
19. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA