9. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  21.09.2023 ob 16.00

Vitanest Bilje

1 : 1

Triglav Kranj


Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Kurež Anej (1. pomoč), Kurtušič Igor (2. pomoč)
Delegat: Hafner Marko
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vitanest Bilje
Z
Rudar Velenje 1 : 2 Vitanest Bilje
P
Triglav Kranj 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 1 : 5 Brinje Grosuplje
Z
TKK Tolmin 0 : 2 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 0 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Triglav Kranj
N
Gorica 0 : 0 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 2 : 0 Vitanest Bilje
Z
Ilirija 1911 1 : 2 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 3 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 8 3 3 2 6
Triglav Kranj 8 2 3 3 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 5 2 3 0 5
Triglav Kranj 5 0 3 2 2
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 3 1 0 2 1
Triglav Kranj 3 2 0 1 5



Vse medsebojne tekme

23/24  24.krog  Kranj, Športni center Kranj, 07.04.2024, ob 16.00  Triglav Kranj - Vitanest Bilje 2:0  (1:0) 
23/24  9.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 21.09.2023, ob 16.00  Vitanest Bilje - Triglav Kranj 1:1  (0:1) 
22/23  16.krog  Kranj, Športni center Kranj, 13.11.2022, ob 13.30  Triglav Kranj - Vitanest Bilje 0:1  (0:0) 
22/23  1.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 31.07.2022, ob 17.30  Vitanest Bilje - Triglav Kranj 2:0  (0:0) 
21/22  27.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 04.05.2022, ob 17.00  Vitanest Bilje - Triglav Kranj 0:0  (0:0) 
21/22  12.krog  Kranj, Športni center Kranj, 15.10.2021, ob 18.00  Triglav Kranj - Vitanest Bilje 3:0  (1:0) 
20/21  19.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 08.05.2021, ob 17.00  Vitanest Bilje - Triglav Kranj 1:1  (1:1) 
20/21  3.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 22.08.2020, ob 17.00  Vitanest Bilje - Triglav Kranj 1:0  (1:0) 

9. krog
Dravinja 5 : 2 Tabor Sežana
Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 4 Fužinar SIJ Ravne Systems
Ilirija 1911 0 : 4 Gorica
Krka 2 : 3 Primorje eMundia
Vitanest Bilje 1 : 1 Triglav Kranj
Nafta 1903 3 : 0 TKK Tolmin
Jadran Dekani 0 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
Rudar Velenje 2 : 0 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Nafta 1903 25 51
2 Beltinci Klima Tratnjek 25 50
3 Gorica 25 48
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 25 44
6 Brinje Grosuplje 25 42
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 25 31
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Jadran Dekani 25 29
11 Dravinja 25 28
12 TKK Tolmin 25 27
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
14 Krka 25 23
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 13
3. Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 10
Tihomir Maksimović 10
Adriano Bloudek 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Franci Perko 7
Marko Brkić 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Kebba Kebell Suso 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
18. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6

DELI NA