8. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  16.09.2023 ob 16.00

TKK Tolmin

3 : 0

Rudar Velenje


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč)
Delegat: Bole Stojan
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

TKK Tolmin
N
Tabor Sežana 2 : 2 TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 0 : 0 Primorje eMundia
N
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0 TKK Tolmin
Z
Gorica 2 : 3 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 3 : 2 Ilirija 1911
Rudar Velenje
P
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 2 : 1 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje
Z
Krka 4 : 5 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 1 1 0 0 3
Rudar Velenje 1 0 0 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 1 1 0 0 3
Rudar Velenje 1 0 0 1 0
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 0 0 0 0 0
Rudar Velenje 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

23/24  8.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 16.09.2023, ob 16.00  TKK Tolmin - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 

8. krog
Gorica 1 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Nafta 1903
Triglav Kranj 0 : 0 Ilirija 1911
TKK Tolmin 3 : 0 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 1 Krka
Primorje eMundia 2 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 1 : 2 Jadran Dekani
Brinje Grosuplje 1 : 3 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA