7. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |  09.09.2023 ob 16.30

Rudar Velenje

0 : 1

Beltinci Klima Tratnjek


Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
Z
Brinje Grosuplje 0 : 2 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 1 TKK Tolmin
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Tabor Sežana
P
Primorje eMundia 3 : 1 Rudar Velenje
Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Jadran Dekani
P
Nafta 1903 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rudar Velenje
N
Vitanest Bilje 0 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
N
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 7 1 1 5 6
ND Beltinci 7 5 1 1 9
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 4 0 1 3 3
ND Beltinci 4 3 1 0 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 3 1 0 2 3
ND Beltinci 3 2 0 1 3



Vse medsebojne tekme

23/24  22.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 23.03.2024, ob 14.00  Beltinci Klima Tratnjek - Rudar Velenje 1:0  (1:0) 
23/24  7.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 09.09.2023, ob 16.30  Rudar Velenje - ND Beltinci 0:1  (0:1) 
22/23  16.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 13.11.2022, ob 13.30  Rudar Velenje - ND Beltinci 2:2  (0:1) 
22/23  1.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 29.07.2022, ob 18.00  Beltinci Klima Tratnjek - Rudar Velenje 2:0  (0:0) 
21/22  18.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 27.11.2021, ob 13.30  Beltinci Klima Tratnjek - Rudar Velenje 0:3  (0:3) 
21/22  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 15.08.2021, ob 17.30  Rudar Velenje - ND Beltinci 1:2  (1:2) 
20/21  15.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 20.04.2021, ob 17.00  NK Rudar Velenje - ND Beltinci 0:1  (0:0) 

7. krog
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Ilirija 1911
Krka 1 : 2 Gorica
Dravinja 0 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Vitanest Bilje 2 : 1 TKK Tolmin
Rudar Velenje 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Nafta 1903 0 : 0 Tabor Sežana
Jadran Dekani 1 : 1 Primorje eMundia
Brinje Grosuplje 0 : 1 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Nafta 1903 24 51
2 Gorica 24 47
3 Beltinci Klima Tratnjek 24 47
4 Primorje eMundia 24 46
5 Triglav Kranj 24 43
6 Brinje Grosuplje 24 39
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 24 37
8 Rudar Velenje 24 31
9 Dravinja 24 28
10 Jadran Dekani 24 28
11 Vitanest Bilje 24 26
12 TKK Tolmin 24 26
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 24 24
14 Krka 24 23
15 Ilirija 1911 24 19
16 Tabor Sežana 24 19

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 12
Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7
16. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Matic Zavnik 6
Kristian Dakič 6
Veron Šalja 6
Žan Ramšak 6

DELI NA