4. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  13.08.2023 ob 17.30  | Prenos: Stream nzs.si

Gorica

3 : 4

Nafta 1903


Sodniki: Žagar Jure (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Kolenc Leon (2. pomoč)
Delegat: Hafner Marko
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gorica
Z
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Z
Vitanest Bilje 0 : 1 Gorica
N
Gorica 1 : 1 Brinje Grosuplje
P
Gorica 2 : 3 TKK Tolmin
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Gorica
Nafta 1903
P
Ilirija 1911 2 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Krka 1 : 2 Nafta 1903
Z
Dravinja 0 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 1 : 0 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 4 2 0 2 8
ND Lendava 1903 4 2 0 2 9
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 3 1 0 2 5
ND Lendava 1903 3 2 0 1 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 1 1 0 0 3
ND Lendava 1903 1 0 0 1 2



Vse medsebojne tekme

23/24  4.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 13.08.2023, ob 17.30  Gorica - ND Lendava 1903 3:4  (2:1) 
21/22  26.krog  Lendava, Športni park Lendava, 22.04.2022, ob 18.00  Nafta 1903 - Gorica 2:3  (0:1) 
21/22  11.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 01.12.2021, ob 13.00  Gorica - ND Lendava 1903 1:0  (0:0) 
19/20  14.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 19.10.2019, ob 18.00  Gorica - ND Lendava 1903 1:3  (0:0) 

4. krog
Triglav Kranj 0 : 1 Krka
Tabor Sežana 0 : 6 Brinje Grosuplje
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 1 TKK Tolmin
Ilirija 1911 1 : 0 Jadran Dekani
Gorica 3 : 4 Nafta 1903
Fužinar Ravne 4 : 2 Rudar Velenje
Primorje eMundia 3 : 1 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 0 Dravinja

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar Ravne 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA