2. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  29.08.2023 ob 17.00  | Prenos: Stream nzs.si

Primorje eMundia

1 : 0

TKK Tolmin


Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Kalan Miha (1. pomoč), Jerman Danijel (2. pomoč)
Delegat: Pokovec Vinko
Št. gledalcev: 300
Primorje eMundia
22 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
4 Fabricio Lusa
5 Haris Dedić K
7 Edvin Suljanović
9 Luka Jerin
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
17 Žan Bešir
21 Nik Jermol


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
8 Tarik Čandić
11 Vuk Vuković
14 Nikola Grujić
18 David Stanojević
20 Anže Breščak
23 Miha Zavadlav
24 Dušan Ignjatović

TKK Tolmin
1 Blaž Drašček V
3 Dylan Georges-Francis Maes
4 Jani Šturm K
5 Rastko Marsenić
6 Anej Kujović
7 Nejc Močnik
9 Matic Perše
10 Haris Sadiković
14 Vinko Skrbin
18 Luka Rutar
20 Tim Kutin


Rezervni igralci
12 Jaka Konec V
19 Abdulaziz Hamza Fallata V
11 Gabrijel Vidmar
13 Rene Prodanović
17 Nejc Kumer
21 Ralph Max Alexander Kerrebijn
22 Dani Perše
24 David Frelih

Trener
Milan Anđelković

Trener
Sanel Konjević

Sodnik
Mihael Antič

Zadetki
Nik Jermol 1 : 0 27'

Dogodki
Vinko Skrbin 20'
Gašper Petek 31'
Matic Perše 43'
Haris Dedić 44'
Menjava Kerrebijn /  Perše 46'
Haris Sadiković 53'
Menjava Čandić /  Bešir 61'
Menjava Vuković /  Jerin 61'
Rastko Marsenić 67'
Menjava Kumer /  Rutar 72'
Menjava Perše /  Sadiković 72'
Menjava Ignjatović  /  Suljanović 74'
Menjava Vidmar /  Kutin 80'

2. krog
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Nafta 1903
Primorje eMundia 1 : 0 TKK Tolmin
Krka 0 : 1 Jadran Dekani
Triglav Kranj 6 : 1 Dravinja
Ilirija 1911 0 : 2 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 4 Brinje Grosuplje
Gorica 3 : 2 Vitanest Bilje
Tabor Sežana 1 : 5 Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Beltinci Klima Tratnjek 19 39
2 Nafta 1903 19 39
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 19 34
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 19 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 19 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Rudar Velenje 19 22
12 Krka 19 21
13 Dravinja 19 21
14 Fužinar SIJ Ravne Systems 19 19
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 11
3. Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
Adriano Bloudek 8
9. Kebba Kebell Suso 7
Jaša Martinčič 7
Nejc Močnik 7
12. Veron Šalja 6
Ante Kuliš 6
Franci Perko 6
Aleks Stojaković 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Žan Bešir 5
Luka Baruca 5
Ikenna Divine Igwe 5

DELI NA