2. krog |  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  30.08.2023 ob 17.00

Fužinar Ravne

0 : 4

Brinje Grosuplje


Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Černe Tomaž (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Ravne
Z
Fužinar Ravne 3 : 1 Vitanest Bilje
P
Brinje Grosuplje 2 : 0 Fužinar Ravne
N
Fužinar Ravne 0 : 0 TKK Tolmin
P
Fužinar Ravne 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
N
Tabor Sežana 4 : 4 Fužinar Ravne
Brinje Grosuplje
N
Primorje eMundia 1 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 0 Fužinar Ravne
N
Gorica 1 : 1 Brinje Grosuplje
P
Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 4 1 0 3 3
NK Brinje-Grosuplje 4 3 0 1 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 0 2 0
NK Brinje-Grosuplje 2 2 0 0 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 0 1 3
NK Brinje-Grosuplje 2 1 0 1 4



Vse medsebojne tekme

23/24  17.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 11.11.2023, ob 14.00  Brinje Grosuplje - KNK Fužinar, socialno podjetje 2:0  (1:0) 
23/24  2.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 30.08.2023, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - NK Brinje-Grosuplje 0:4  (0:1) 
22/23  24.krog  Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 10.04.2023, ob 16.00  Fužinar Vzajemci - NK Brinje-Grosuplje 0:1  (0:1) 
22/23  9.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 25.09.2022, ob 16.00  Brinje Grosuplje - KNK Fužinar, socialno podjetje 2:3  (1:2) 

2. krog
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Nafta 1903
Primorje eMundia 1 : 0 TKK Tolmin
Krka 0 : 1 Jadran Dekani
Triglav Kranj 6 : 1 Dravinja
Ilirija 1911 0 : 2 Rudar Velenje
Fužinar Ravne 0 : 4 Brinje Grosuplje
Gorica 3 : 2 Vitanest Bilje
Tabor Sežana 1 : 5 Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar Ravne 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA