2. krog |  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  30.08.2023 ob 17.00

Fužinar SIJ Ravne Systems

0 : 4

Brinje Grosuplje


Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Černe Tomaž (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 200
Fužinar SIJ Ravne Systems
88 Marko Deronja V
5 Martin Hovnik
7 Murat Bajraj
8 Matija Carl
10 Ikenna Divine Igwe
14 Gašper Gaberšek Rotovnik
16 Andrei Sintean
19 Razvan Andrei Morariu
21 Kristjan Irmančnik
24 Din Gutić K
73 Milan Edhil Place


Rezervni igralci
13 Tilen Marčič V
9 Deen Adrović
11 Matic Kotnik
12 Nejc Krivec
17 Miha Lakovšek
18 Dejan Fink
20 Mario Kvesić
22 Jaka Krevh
23 Damjan Vukolić

Brinje Grosuplje
1 Maj Pavli V
4 Marko Brkić
5 Lan Piskule K
8 Marcel Kene
10 Domen Klančnik
15 Jure Žavbi
18 Aleks Stojaković
19 Tomaž Kepic
20 Matevž Matko
21 Ivan Makovec
23 Nejc Pušnik


Rezervni igralci
12 Urban Trobec V
3 Anže Šparovec
6 Miha Vrhovnik
7 Nik Zrnec
11 Jure Perger
14 Jan Kovač
16 Anel Islamagić
22 Tim Tomažon Beguš

Trener
Anton Tomažič

Trener
Goran Markovič

Sodnik
Nejc Gergič

Zadetki
Aleks Stojaković 0 : 1 41'
Lan Piskule 0 : 2 67'
Lan Piskule 0 : 3 68'
Nik Zrnec 0 : 4 86'

Dogodki
Razvan Andrei Morariu 21'
Aleks Stojaković 35'
Milan Edhil Place 39'
Menjava Lakovšek /  Place 59'
Menjava Kotnik /  Morariu 59'
Menjava Krevh /  Carl 59'
Menjava Šparovec /  Stojaković 61'
Anže Šparovec 65'
Menjava Adrović /  Bajraj 69'
Menjava Kvesić /  Sintean 71'
Menjava Zrnec /  Kene 75'
Menjava Islamagić /  Klančnik 75'
Din Gutić 78'
Menjava Perger /  Piskule 82'
Menjava Vrhovnik /  Kepic 82'

2. krog
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Nafta 1903
Primorje eMundia 1 : 0 TKK Tolmin
Krka 0 : 1 Jadran Dekani
Triglav Kranj 6 : 1 Dravinja
Ilirija 1911 0 : 2 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 4 Brinje Grosuplje
Gorica 3 : 2 Vitanest Bilje
Tabor Sežana 1 : 5 Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Tihomir Maksimović 10
Toni Lun Bončina 10
4. Robert Čakš 9
Stjepan Oštrek 9
6. Lan Piskule 7
Adriano Bloudek 7
Kebba Kebell Suso 7
Ismir Nadarević 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Nejc Močnik 6
Jaša Martinčič 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Ikenna Divine Igwe 5
Josip Krznarić 5
Marko Brkić 5
Filip Kosić 5

DELI NA