9. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci |  21.09.2019 ob 16.00

Beltinci Klima Tratnjek

1 : 3

Vitanest Bilje


Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Beltinci Klima Tratnjek
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
N
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
N
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Gorica
Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 1 Brda
N
Krka 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 4 1 0 3 4
Vitanest Bilje 4 3 0 1 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 2 0 0 2 1
Vitanest Bilje 2 2 0 0 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 2 1 0 1 3
Vitanest Bilje 2 1 0 1 5



Vse medsebojne tekme

20/21  9.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 26.09.2020, ob 16.00  Vitanest Bilje - Beltinci Klima Tratnjek 5:2  (3:1) 
19/20  9.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 21.09.2019, ob 16.00  Beltinci Klima Tratnjek - Vitanest Bilje 1:3  (0:1) 
18/19  16.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 18.11.2018, ob 14.00  Beltinci - Vitanest Bilje 0:1  (0:1) 
18/19  1.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 04.08.2018, ob 17.30  Vitanest Bilje - Beltinci 0:1  (0:1) 

9. krog
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Krško
Koroška Dravograd 0 : 1 Roltek Dob
Fužinar Vzajemci 0 : 1 Gorica
Krka 1 : 3 Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 3 Vitanest Bilje
Nafta 1903 4 : 1 Rogaška
Brda 3 : 2 Jadran Dekani
Koper 1 : 1 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA