4. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  17.08.2019 ob 17.00

Rogaška

2 : 1

Fužinar Vzajemci

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč)
Delegat: Borošak Silvo
Št. gledalcev: 220

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rogaška
Z
Rogaška 2 : 1 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
P
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
P
Rogaška 0 : 2 Krško
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Z
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 6 2 1 3 10
KNK Fužinar, socialno podjetje 6 3 1 2 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 3 2 0 1 6
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 1 0 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 3 0 1 2 4
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 1 0 6



Vse medsebojne tekme

19/20  19.krog  Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 23.11.2019, ob 13.30  Fužinar Vzajemci - Rogaška 3:2  (2:1) 
19/20  4.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 17.08.2019, ob 17.00  Rogaška - Fužinar Vzajemci 2:1  (2:1) 
18/19  21.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 30.03.2019, ob 16.00  Rogaška - Fužinar Vzajemci 0:4  (0:2) 
18/19  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 08.09.2018, ob 16.30  Fužinar - Rogaška 1:1  (0:1) 
17/18  21.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 02.04.2018, ob 16.00  Rogaška - Fužinar Ravne Systems 4:2  (2:2) 
17/18  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 09.09.2017, ob 16.30  Fužinar Ravne Systems - Rogaška 2:1  (2:1) 

4. krog
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Roltek Dob 1 : 1 Brda
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Koper 2 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA