Sodniki: | Mitrovič Marko (glavni sodnik), Gajić Tomislav (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč) |
Delegat: | Kresnik Dejan |
Št. gledalcev: | 1 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 2 : 2 | Mura |
P |
A2S Celje | 2 : 0 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | Maribor |
N |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | Gorica |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 1 | A2S Celje |
N |
Maribor | 2 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 1 | Olimpija Ljubljana |
P |
Gorica | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
N |
Brinje Grosuplje | 3 : 3 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Aluminij | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 |
23/24 | 9.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 30.09.2023, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.04.2023, ob 14.30 | Nova KBM Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (1:0) |
22/23 | 10.krog | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 26.10.2022, ob 16.00 | Brinje Grosuplje | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 14.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 20.11.2021, ob 11.00 | Nova KBM Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:3 | (1:0) |
21/22 | 1.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 07.08.2021, ob 19.00 | Brinje Grosuplje | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 12.09.2020, ob 14.30 | Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:3 | (3:2) |
5. krog | ||
---|---|---|
Mura | 4 : 2 | Gorica |
Aluminij | 4 : 3 | Brinje Grosuplje |
Bravo NOVA KBM | 0 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Domžale | 2 : 0 | Drava Ptuj |
Maribor | 3 : 1 | Triglav Kranj |
A2S Celje | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Koper | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 29 | |
2 | Maribor | 13 | 27 | |
3 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 23 | |
4 | Triglav Kranj | 13 | 20 | |
5 | Mura | 13 | 20 | |
6 | Aluminij | 13 | 19 | |
7 | Bravo NOVA KBM | 13 | 18 | |
8 | Brinje Grosuplje | 13 | 17 | |
9 | Koper | 13 | 16 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 13 | 16 | |
11 | A2S Celje | 13 | 15 | |
12 | Kalcer Radomlje | 13 | 12 | |
13 | Gorica | 13 | 10 | |
14 | Drava Ptuj | 13 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lan Lekše | 10 |
2. | Jure Novak | 9 |
3. | Niko Kasalo | 8 |
Nik Zrnec | 8 | |
5. | Klemen Švelc | 7 |
Marcos Tavares | 7 | |
7. | Tihomir Maksimović | 6 |
Kristjan Eržen | 6 | |
Luka Baš | 6 | |
10. | Klemen Mlakar | 5 |
Jan Mušič | 5 | |
Gregor Medle | 5 | |
Tay Husanović | 5 | |
Edvin Krupić | 5 | |
Žiga Krušič | 5 | |
Črt Vuković | 5 | |
Lan Hribar | 5 | |
18. | Blaž Štrekelj | 4 |
Črt Rotar | 4 | |
Hanan Duraković | 4 |