Sodniki: | Lavrenčič Rok (glavni sodnik), Leban Erik (1. pomoč), Krapež Andraž (2. pomoč) |
Delegat: | Ajdovec Rafael |
Št. gledalcev: | 50 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Radomlje | 2 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Mastercard |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 3 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Koper |
Z |
A2S Celje | 1 : 2 | Koper |
Z |
Koper | 4 : 2 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | ||
Koper | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | ||
Koper | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | ||
Koper | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 |
23/24 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 03.11.2023, ob 14.00 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:1 | (1:0) |
22/23 | 19.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 31.03.2023, ob 18.30 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:2 | (0:1) |
22/23 | 6.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 03.09.2022, ob 13.30 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 4:3 | (1:1) |
21/22 | 22.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 23.04.2022, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 2:0 | (2:0) |
21/22 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 16.10.2021, ob 17.30 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (2:0) |
20/21 | 2.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 19.08.2020, ob 17.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 1:4 | (0:3) |
22. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Domžale | 4 : 0 | Drava Ptuj |
Maribor | 3 : 1 | Bravo Mastercard |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Radomlje |
A2S Celje | 3 : 0 | Krka |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |