Sodniki: | Jandrič Jelenko (glavni sodnik), Selan Žiga (1. pomoč), Pirman Tomaž (2. pomoč) |
Delegat: | Herič Aleš |
Št. gledalcev: | 120 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 3 | A2S Celje |
Z |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Mura |
Z |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 5 : 1 | Mura |
P |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Z |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Radomlje | 5 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 1 | Bravo Mastercard |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 42 | 10 | 7 | 25 | 42 | ||
Maribor | 42 | 25 | 7 | 10 | 99 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 20 | 8 | 3 | 9 | 26 | ||
Maribor | 20 | 9 | 3 | 8 | 35 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 22 | 2 | 4 | 16 | 16 | ||
Maribor | 22 | 16 | 4 | 2 | 64 |
21/22 | 14.krog | Kranj, Športni center Kranj, 16.03.2022, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | Maribor | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 1.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 25.08.2021, ob 17.00 | Maribor | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 5.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 13.09.2020, ob 16.30 | Maribor | - | Triglav Kranj | 11:1 | (6:1) |
19/20 | 12.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 02.11.2019, ob 12.00 | Maribor | - | Triglav Kranj | 3:0 | (2:0) |
18/19 | 26.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 25.05.2019, ob 13.00 | Maribor | - | Triglav Kranj | 6:1 | (4:0) |
18/19 | 13.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | Maribor | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 21.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.04.2018, ob 16.30 | Triglav Kranj | - | Maribor | 1:2 | (1:1) |
17/18 | 8.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 01.12.2017, ob 14.00 | Maribor | - | Triglav Kranj | 2:1 | (2:1) |
16/17 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 12.11.2016, ob 14.00 | Maribor | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) |
16/17 | 1.krog | Športni center Kranj, 06.08.2016, ob 18.00 | NOGA Triglav | - | Maribor | 1:2 | (1:0) |
15/16 | 30.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.05.2016, ob 17.30 | - | Triglav Kranj | 5:0 | (2:0) | |
15/16 | 15.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 07.11.2015, ob 14.00 | - | Maribor | 4:1 | (2:1) | |
14/15 | 26.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 03.05.2015, ob 13.00 | - | Maribor | 4:2 | (1:2) | |
14/15 | 11.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.10.2014, ob 17.00 | - | Triglav Kranj | 2:0 | (1:0) | |
13/14 | 28.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 16.05.2014, ob 17.00 | - | Maribor | 1:1 | (0:1) | |
13/14 | 13.krog | Maribor, Športni park Tabor, 26.10.2013, ob 15.00 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:0) | |
12/13 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.04.2013, ob 16.00 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:0) | |
12/13 | 5.krog | Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 01.09.2012, ob 17.00 | - | Maribor | 2:1 | (0:1) | |
11/12 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt - UT, 19.03.2012, ob 19.00 | - | Triglav Kranj | 3:1 | (3:0) | |
11/12 | 5.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.09.2011, ob 16.00 | - | Maribor | 2:4 | (1:2) | |
10/11 | 27.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 27.05.2011, ob 19.00 | - | Triglav Kranj | 5:0 | (3:0) | |
10/11 | 12.krog | Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 06.11.2010, ob 14.00 | - | Maribor | 1:2 | (0:1) | |
09/10 | 26.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 07.05.2010, ob 16.30 | - | Triglav Kranj | 2:0 | (2:0) | |
09/10 | 11.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 24.10.2009, ob 15.30 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
08/09 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 11.04.2009, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 2:4 | (0:2) | |
08/09 | 9.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 04.10.2008, ob 15.30 | - | Maribor | 2:1 | (1:1) | |
07/08 | 15.krog | Maribor, Ljudski vrt, 17.11.2007, ob 14:00 | - | Triglav Kranj | 3:1 | (1:1) | |
07/08 | 2.krog | Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 11.08.2007, ob 18.00 | - | Maribor | 1:7 | (0:3) | |
06/07 | 17.krog | Kranj-umetna trava, Kranj-umetna trava, 17.03.2007, ob 15.00 | - | Maribor | 0:4 | (0:2) | |
06/07 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt, 26.08.2006, ob 17.00 | - | Triglav Kranj | 2:0 | (1:0) | |
05/06 | 26.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 20.05.2006, ob 16.30 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (1:1) | |
05/06 | 13.krog | Kranj, Športni center Kranj, 05.11.2005, ob 14:00 | - | Maribor | 2:0 | (2:0) | |
04/05 | 14.krog | Kranj, Mestni stadion, 20.11.2004, ob 14:00 | - | Maribor | 1:0 | (0:0) | |
04/05 | 1.krog | Maribor, 07.08.2004, ob 17.00 | - | Triglav Kranj | 2:0 | (0:0) | |
03/04 | 25.krog | Maribor, 05.06.2004, ob 16.30 | - | Triglav Kranj | 4:0 | (3:0) | |
03/04 | 12.krog | Kranj, Mestni stadion, 02.11.2003, ob 14.00 | - | Maribor | 0:0 | (0:0) | |
02/03 | 21.krog | Kranj, 19.04.2003, ob 16.00 | - | Maribor | 0:1 | (0:1) | |
02/03 | 8.krog | Maribor, 28.09.2002, ob 15.30 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (1:1) | |
01/02 | 22.krog | Maribor, 20.04.2002, ob 16.00 | - | Triglav Kranj | 4:0 | (1:0) | |
01/02 | 9.krog | Kranj, Mestni stadion, 29.09.2001, ob 15:30 | - | Maribor | 3:1 | (0:1) | |
00/01 | 17.krog | Šenčur pri Kranju, 24.03.2001, ob 15.00 | - | Maribor | 0:4 | (0:2) | |
00/01 | 4.krog | Maribor, Maribor Branik, 26.08.2000, ob 17.00 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (0:1) |
14. krog | ||
---|---|---|
Nova KBM Aluminij | 4 : 2 | Brinje Grosuplje |
A2S Celje | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Radomlje | 0 : 0 | Koper |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Krka |
Mura | 2 : 3 | Domžale |
Bravo Mastercard | 5 : 1 | Drava Ptuj |
Triglav Kranj | 1 : 0 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |