Sodniki: | Kamplet Miha (glavni sodnik), Marković Aleksander (1. pomoč), Ferčič Jani (2. pomoč) |
Delegat: | Ajdovec Rafael |
Št. gledalcev: | 1 |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 0 : 3 | Radomlje |
P |
Bravo Mastercard | 3 : 0 | Krka |
Z |
Krka | 6 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Koper | 4 : 2 | Krka |
P |
A2S Celje | 3 : 0 | Krka |
Bravo Mastercard | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 3 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Bravo Mastercard | 3 : 0 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Mastercard |
P |
Bravo Mastercard | 3 : 5 | Domžale |
P |
Maribor | 3 : 1 | Bravo Mastercard |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krka | 20 | 7 | 2 | 11 | 23 | ||
Bravo | 20 | 11 | 2 | 7 | 39 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krka | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | ||
Bravo | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krka | 10 | 2 | 1 | 7 | 6 | ||
Bravo | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 |
23/24 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 02.03.2024, ob 14.00 | Bravo Mastercard | - | Krka | 1:0 | (0:0) |
23/24 | 5.krog | Mirna, Športni park Mirna, 19.08.2023, ob 17.30 | Krka | - | Bravo | 0:2 | (0:0) |
22/23 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 02.03.2023, ob 14.30 | Bravo Mastercard | - | Krka | 4:0 | (2:0) |
22/23 | 4.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 20.08.2022, ob 19.00 | Krka | - | Bravo | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 25.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 15.05.2022, ob 16.15 | Bravo Mastercard | - | Krka | 3:0 | (0:0) |
21/22 | 12.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 05.12.2021, ob 13.00 | Krka | - | Bravo | 1:2 | (1:1) |
17/18 | 24.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 16.05.2018, ob 15.30 | Krka | - | Bravo | 2:1 | (1:1) |
17/18 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 22.11.2017, ob 12.00 | Bravo Publikum | - | Krka | 5:1 | (4:0) |
16/17 | 21.krog | Novo mesto, Portoval - glavno, 23.04.2017, ob 15.30 | Krka | - | Bravo | 1:2 | (1:0) |
16/17 | 8.krog | Ljubljana, ŠPL naravna trava, 01.10.2016, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Krka | 1:3 | (1:1) |
15/16 | 23.krog | Ljubjana, ŠPL - glavno igrišče, 09.04.2016, ob 13.00 | - | Krka | 1:1 | (1:1) | |
15/16 | 8.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 21.10.2015, ob 15.00 | - | Bravo | 2:0 | (2:0) | |
14/15 | 16.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 30.11.2014, ob 11.00 | - | Krka | 4:0 | (1:0) | |
14/15 | 1.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 09.08.2014, ob 17.30 | - | Bravo | 1:3 | (0:1) | |
13/14 | 20.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 23.03.2014, ob 15.00 | - | Bravo | 3:2 | (1:1) | |
13/14 | 5.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 31.08.2013, ob 18.00 | - | Krka | 0:1 | (0:0) | |
12/13 | 21.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 13.04.2013, ob 13.30 | - | Krka | 2:0 | (1:0) | |
12/13 | 6.krog | Novo mesto, Portoval, 30.09.2012, ob 16.00 | - | Bravo | 3:2 | (1:1) | |
11/12 | 29.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 13.06.2012, ob 18.00 | - | Bravo | 2:2 | (1:1) | |
11/12 | 14.krog | Ljubljana, Ježica-umetna trava, 13.11.2011, ob 14.30 | - | Krka | 1:0 | (0:0) |
12. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Radomlje |
Koper | 6 : 0 | Drava Ptuj |
Domžale | 1 : 6 | Ilirija Extra-Lux |
Maribor | 2 : 2 | Nova KBM Aluminij |
Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | Mura |
A2S Celje | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Krka | 1 : 2 | Bravo Mastercard |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |