9. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT |  10.10.2020 ob 13.00

Brinje Grosuplje

0 : 1

Kalcer Radomlje


Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik), Bohinc Urban (1. pomoč), Logar Tadej (2. pomoč)
Delegat: Goričan Vojko
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 A2S Celje
P
Maribor 2 : 1 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 0 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Gorica 3 : 1 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 0 : 1 Kalcer Radomlje
Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 2 Gorica
P
Triglav Kranj 3 : 1 Kalcer Radomlje
N
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 5 : 0 Drava Ptuj
Z
Brinje Grosuplje 0 : 1 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 3 0 2 1 3
Kalcer Radomlje 3 1 2 0 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 2 0 1 1 1
Kalcer Radomlje 2 1 1 0 2
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 1 0 1 0 2
Kalcer Radomlje 1 0 1 0 2



Vse medsebojne tekme

21/22  25.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 14.05.2022, ob 14.00  Radomlje - Brinje Grosuplje 2:2  (1:2) 
21/22  12.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 06.11.2021, ob 13.00  Brinje Grosuplje - Radomlje 1:1  (1:1) 
20/21  9.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 10.10.2020, ob 13.00  Brinje Grosuplje - Kalcer Radomlje 0:1  (0:0) 

9. krog
Brinje Grosuplje 0 : 1 Kalcer Radomlje
Aluminij 1 : 0 Gorica
Koper 2 : 2 A2S Celje
Domžale 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Mura 0 : 3 Triglav Kranj
Bravo Mastercard 1 : 0 Maribor
Drava Ptuj 1 : 3 Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Domžale 13 32
2 Olimpija Ljubljana 13 28
3 Maribor 13 27
4 Kalcer Radomlje 13 24
5 Triglav Kranj 13 22
6 Ilirija Extra-Lux 13 19
7 Mura 13 19
8 Koper 13 17
9 A2S Celje 13 16
10 Brinje Grosuplje 13 14
11 Aluminij 13 13
12 Bravo Mastercard 13 11
13 Drava Ptuj 13 11
14 Gorica 13 5

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Albin Ahmetaj 8
Gašper Černe 8
4. Nick Perc 7
5. Tom Kljun 6
Alen Čaušević 6
Domen Ujčič 6
Emir Saitoski 6
Nejc Medved 6
Vito Štrakl 6
Nik Fortuna 6
12. Nikola Jovićević 5
Damis Šabić 5
Žan Bracovič 5
Marko Brest 5
Tai Matea Panić 5
Toni Lun Bončina 5
18. Haris Sadiković 4
Lazar Ikač 4
Ognjen Bakić 4

DELI NA