1.krog |
16.11.2023 ob 20.30 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 3 : 1 | KMN Meteorplast |
2.krog |
19.10.2023 ob 18.30 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition - Extrem | 7 : 2 | KMN Benedikt |
3.krog |
20.10.2023 ob 20.30 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 5 : 0 | KMN Miklavž |
4.krog |
28.10.2023 ob 13.00 |
Športna dvorana Videm Dobrepolje | Futsal klub Dobrepolje | 9 : 1 | KMN Benedikt |
6.krog |
05.11.2023 ob 13.00 |
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika | Siliko Vrhnika Flaj | 3 : 2 | KMN Benedikt |
7.krog |
12.11.2023 ob 15.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 3 : 5 | Duplek |
8.krog |
26.11.2023 ob 13.00 |
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica | KMN Sevnica | 4 : 7 | KMN Benedikt |
9.krog |
02.12.2023 ob 15.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 3 : 2 | KMN Bronx Škofije |
10.krog |
09.12.2023 ob 13.00 |
Športna dvorana Rogatec | FK Dobovec | 7 : 4 | KMN Benedikt |
12.krog |
06.01.2024 ob 18.30 |
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 8 : 3 | KMN Benedikt |
13.krog |
13.01.2024 ob 15.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 4 : 3 | ŠD Extreme |
14.krog |
20.01.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana TŠC Maribor | KMN Miklavž TBS team 24 | 4 : 6 | KMN Benedikt |
15.krog |
27.01.2024 ob 17.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 1 : 4 | FK Dobrepolje |
17.krog |
22.02.2024 ob 19.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 8 : 1 | FK Siliko |
18.krog |
06.03.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Benedikt | Futsal Club Duplek | 2 : 5 | KMN Benedikt |
19.krog |
10.03.2024 ob 13.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 5 : 2 | KMN Sevnica |
20.krog |
16.03.2024 ob 12.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 1 : 11 | KMN Benedikt |
21.krog |
23.03.2024 ob 17.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 3 : 9 | FK Dobovec |
KMN BENEDIKT |
---|
Čolnikov trg 9 2234 Benedikt tel: 031/389-867 fax: email: sijanec.andrej@siol.com www: www.kmn-benedikt.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matic Kager | 20 |
2. | Maks Vršič | 18 |
3. | Kimi Ratnik | 13 |
4. | Domen Kokol | 12 |
5. | Gašper Hanžel | 5 |
Matevž Trobentar | 5 | |
7. | Jure Veberič | 2 |
8. | Ray Mulec | 1 |
Anže Horvat | 1 | |
Val Levačić | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobrepolje | 18 | 51 | |
2 | FK Dobovec | 18 | 48 | |
3 | THE Nutrition Extrem | 18 | 33 | |
4 | KMN Benedikt | 18 | 30 | |
5 | KMN Meteorplast Šic Bar | 18 | 28 | |
6 | Siliko Vrhnika Flaj | 18 | 24 | |
7 | Futsal Club Duplek | 18 | 19 | |
8 | KMN Miklavž TBS team 24 | 18 | 18 | |
9 | KMN Sevnica | 18 | 17 | |
10 | * NK Ribnica | 0 | 0 | |
11 | KMN Bronx Škofije | 18 | 0 |