2.krog |
08.10.2023 ob 17.30 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 8 : 2 | Duplek |
3.krog |
15.10.2023 ob 18.00 |
Športna dvorana Sodražica | ŠD Extrem | 5 : 2 | KMN Benedikt |
4.krog |
22.10.2023 ob 17.30 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 2 : 3 | KMN Bronx Škofije |
5.krog |
29.10.2023 ob 18.00 |
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika | Siliko Vrhnika Fortrade | 4 : 1 | KMN Benedikt |
6.krog |
05.11.2023 ob 17.30 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 2 : 9 | KMN Meteorplast |
7.krog |
27.12.2023 ob 19.00 |
Športna dvorana TŠC Maribor | KMN Miklavž TBS team 24 | 6 : 2 | KMN Benedikt |
8.krog |
03.12.2023 ob 15.00 |
Športna dvorana Zagorje ob Savi | ŠD Mlinše | 4 : 8 | KMN Benedikt |
11.krog |
07.01.2024 ob 17.00 |
Športna dvorana Videm Dobrepolje | Futsal klub Dobrepolje | 5 : 2 | KMN Benedikt |
13.krog |
17.03.2024 ob 16.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | Futsal Club Duplek | 4 : 4 | KMN Benedikt |
14.krog |
28.01.2024 ob 17.30 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 4 : 6 | ŠD Extreme |
15.krog |
04.02.2024 ob 17.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 4 : 2 | KMN Benedikt |
16.krog |
11.02.2024 ob 17.30 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 2 : 4 | FK Siliko |
17.krog |
18.02.2024 ob 16.00 |
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 11 : 1 | KMN Benedikt |
18.krog |
27.02.2024 ob 20.30 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 2 : 6 | KMN Miklavž |
19.krog |
03.03.2024 ob 17.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 1 : 3 | ŠD Mlinše |
22.krog |
24.03.2024 ob 17.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 5 : 7 | FK Dobrepolje |
KMN BENEDIKT |
---|
Čolnikov trg 9 2234 Benedikt tel: 031/389-867 fax: email: sijanec.andrej@siol.com www: www.kmn-benedikt.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Filip Jodl | 10 |
2. | Gašper Šijanec | 6 |
3. | Primož Petko | 5 |
Vid Škerget | 5 | |
5. | Jakob Rajšp | 4 |
6. | Nejc Letnik | 3 |
Klemen Senekovič | 3 | |
8. | Maks Vršič | 2 |
Aleks Mišić | 2 | |
Sergej Šijanec | 2 | |
11. | Rene Škrlec | 1 |
Miran Ferk | 1 | |
Patrik Zorčič | 1 | |
Tim Šotner | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | THE Nutrition Extrem | 16 | 45 | |
2 | KMN Meteorplast Šic Bar | 16 | 34 | |
3 | Siliko Vrhnika Fortrade | 16 | 30 | |
4 | ŠD Mlinše | 16 | 28 | |
5 | Futsal klub Dobrepolje | 16 | 27 | |
6 | KMN Miklavž TBS team 24 | 16 | 25 | |
7 | KMN Bronx Škofije | 16 | 10 | |
8 | KMN Benedikt | 16 | 7 | |
9 | Futsal Club Duplek | 16 | 4 | |
10 | * NK Ribnica | 0 | 0 |