1.krog |
29.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej | 0 : 8 | Rudar Velenje |
2.krog |
19.08.2023 ob 13.00 |
Športni park Hotiza | Nafta 1903 | 6 : 1 | ŠD NK Veržej |
3.krog |
26.08.2023 ob 17.00 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej | 1 : 2 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
4.krog |
02.09.2023 ob 17.00 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej | 3 : 0 | NK Šampion |
5.krog |
08.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 4 : 1 | ŠD NK Veržej |
6.krog |
13.09.2023 ob 16.30 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | 3 : 0 | ND Beltinci |
7.krog |
17.09.2023 ob 16.30 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 2 : 1 | ŠD NK Veržej |
8.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | 1 : 2 | Krško |
9.krog |
01.10.2023 ob 16.00 |
Športni park Grajena | Drava | 3 : 1 | ŠD NK Veržej |
10.krog |
07.10.2023 ob 13.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 4 : 0 | ŠD NK Veržej |
11.krog |
15.10.2023 ob 15.30 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | 1 : 2 | ND Lendava 1903 |
12.krog |
21.10.2023 ob 13.00 |
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | Kety Emmi&Impol Bistrica | 0 : 2 | ŠD NK Veržej |
13.krog |
08.11.2023 ob 11.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion Klima Celje | 3 : 3 | ŠD NK Veržej |
14.krog |
05.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | 3 : 4 | NK MB Tabor |
15.krog |
11.11.2023 ob 13.15 |
Športni park Beltinci - pom. igr. - UT | Aluvar Beltinci | 1 : 3 | ŠD NK Veržej |
16.krog |
19.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | 4 : 0 | Miklavž |
17.krog |
09.03.2024 ob 11.00 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | 3 : 1 | ŠD NK Veržej |
18.krog |
16.03.2024 ob 13.00 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | 2 : 4 | NK Drava Dakinda Ptuj |
19.krog |
27.03.2024 ob 18.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 8 : 0 | Veržej Sparta Slatina |
20.krog |
30.03.2024 ob 12.00 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | : | Kety Emmi&Impol Bistrica |
21.krog |
07.04.2024 ob 15.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | : | Veržej Sparta Slatina |
22.krog | 13.04.2024 | Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | : | Nafta 1903 |
23.krog | 20.04.2024 | ŠRC Aluvar Gančani | Aluvar Beltinci | : | Veržej Sparta Slatina |
24.krog | 27.04.2024 | Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | : | Drava |
25.krog | 04.05.2024 | Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | : | Veržej Sparta Slatina |
26.krog | 11.05.2024 | Stadion Olimp Celje | Šampion Klima Celje | : | Veržej Sparta Slatina |
27.krog | 18.05.2024 | Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | : | Krško Posavje |
NK VERŽEJ |
---|
Mlinska ulica 23 9241 Veržej tel: 041/694-051 fax: 02/584-91-01 email: nk.verzej@siol.net www: www.nkverzej.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Andraž Krapec | 9 |
2. | Filip Petek | 8 |
3. | Anej Fafulič | 3 |
Enej Trajbarič | 3 | |
5. | Luka Horvat | 2 |
6. | Miha Pajek | 1 |
Rene Pajek | 1 | |
Tomaž Šijanec | 1 | |
Jan Lesjak | 1 | |
Nik Žnidarič | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 19 | 46 | |
2 | Rudar Velenje | 19 | 44 | |
3 | Novogradnje MB Tabor | 19 | 44 | |
4 | Drava | 19 | 29 | |
5 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 19 | 24 | |
6 | Šampion Klima Celje | 19 | 23 | |
7 | Krško Posavje | 19 | 22 | |
8 | Miklavž | 19 | 19 | |
9 | Veržej Sparta Slatina | 19 | 16 | |
10 | Aluvar Beltinci | 19 | 5 |