1.krog |
12.08.2023 ob 11.00 |
Stadion Šmartno ob Paki | Šampion Klima Celje | 2 : 2 | NK Drava Dakinda Ptuj |
2.krog |
19.08.2023 ob 18.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 2 : 2 | NK Šampion |
3.krog |
26.08.2023 ob 15.00 |
Stadion Šmartno ob Paki | Šampion Klima Celje | 0 : 1 | ND Lendava 1903 |
4.krog |
02.09.2023 ob 17.00 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej | 3 : 0 | NK Šampion |
5.krog |
09.09.2023 ob 14.30 |
Stadion Šmartno ob Paki | Šampion Klima Celje | 0 : 2 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
6.krog |
13.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 3 : 1 | NK Šampion |
7.krog |
16.09.2023 ob 13.00 |
ŠRC Aluvar Gančani | Aluvar Beltinci | 1 : 3 | NK Šampion |
8.krog |
23.09.2023 ob 16.00 |
Stadion Šmartno ob Paki | Šampion Klima Celje | 2 : 2 | Miklavž |
9.krog |
01.10.2023 ob 16.00 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | 1 : 3 | NK Šampion |
10.krog |
07.10.2023 ob 13.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava | 5 : 1 | NK Šampion |
11.krog |
14.10.2023 ob 13.15 |
Stadion Olimp Celje | Šampion Klima Celje | 0 : 1 | Rudar Velenje |
12.krog |
21.10.2023 ob 13.00 |
Športni park Hotiza | Nafta 1903 | 2 : 0 | NK Šampion |
13.krog |
08.11.2023 ob 11.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion Klima Celje | 3 : 3 | ŠD NK Veržej |
14.krog |
05.11.2023 ob 13.00 |
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | Kety Emmi&Impol Bistrica | 0 : 2 | NK Šampion |
15.krog |
12.11.2023 ob 12.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion Klima Celje | 1 : 4 | NK MB Tabor |
16.krog |
18.11.2023 ob 12.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion Klima Celje | 4 : 1 | ND Beltinci |
17.krog |
10.03.2024 ob 15.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 0 : 0 | NK Šampion |
18.krog |
17.03.2024 ob 12.30 |
Stadion Olimp Celje | Šampion Klima Celje | 2 : 0 | Krško |
19.krog |
24.03.2024 ob 13.00 |
Stadion Matija Gubec Krško | Krško Posavje | 1 : 2 | Šampion Klima Celje |
20.krog |
02.04.2024 ob 14.30 |
Stadion Šmartno ob Paki | Šampion Klima Celje | 0 : 1 | Rudar Velenje |
21.krog |
07.04.2024 ob 13.00 |
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 2 | Šampion Klima Celje |
22.krog |
14.04.2024 ob 11.00 |
Stadion Šmartno ob Paki | Šampion Klima Celje | 3 : 0 | Novogradnje MB Tabor |
23.krog |
20.04.2024 ob 13.00 |
Športni park Hotiza | Nafta 1903 | 6 : 3 | Šampion Klima Celje |
24.krog |
27.04.2024 ob 14.00 |
Stadion Šmartno ob Paki | Šampion Klima Celje | : | Aluvar Beltinci |
25.krog | 04.05.2024 | Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava | : | Šampion Klima Celje |
26.krog | 11.05.2024 | Stadion Olimp Celje | Šampion Klima Celje | : | Veržej Sparta Slatina |
27.krog | 18.05.2024 | Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | : | Šampion Klima Celje |
ŠAMPION |
---|
Valvazorjeva ulica 12 3000 Celje tel: 041/664-961 fax: email: nksampion@gmail.com; ksenija.zilnik@gmail.com www: www.sampion.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gašper Horvat | 8 |
2. | Gal Kumer | 6 |
3. | Jaka Jensterle | 5 |
4. | Sebastian Pilih | 4 |
5. | Matija Podgrajšek | 3 |
6. | Matevž Muškatevc | 2 |
Jakob Artnjak | 2 | |
Matevž Grmšek | 2 | |
9. | Amar Ećimović | 1 |
Luka Josipović | 1 | |
David Brkić | 1 | |
Miloš Šarić | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Velenje | 23 | 56 | |
2 | Nafta 1903 | 23 | 53 | |
3 | Novogradnje MB Tabor | 23 | 50 | |
4 | Drava | 23 | 39 | |
5 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 23 | 33 | |
6 | Šampion Klima Celje | 23 | 26 | |
7 | Miklavž | 23 | 26 | |
8 | Krško Posavje | 23 | 22 | |
9 | Veržej Sparta Slatina | 23 | 20 | |
10 | Aluvar Beltinci | 23 | 5 |