1.krog |
16.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 4 : 0 | Krško |
2.krog |
19.08.2023 ob 13.00 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško | 2 : 3 | ND Beltinci |
3.krog |
26.08.2023 ob 17.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 0 : 1 | Krško |
4.krog |
03.09.2023 ob 13.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | KETY EMMI&IMPOL Bistrica | 1 : 2 | Krško |
5.krog |
09.09.2023 ob 13.30 |
Stadion Matija Gubec Krško | Krško | 1 : 2 | NK Drava Dakinda Ptuj |
6.krog |
13.09.2023 ob 18.30 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 6 : 0 | Krško |
7.krog |
16.09.2023 ob 13.30 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | 2 : 1 | ND Lendava 1903 |
8.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | 1 : 2 | Krško |
9.krog |
01.10.2023 ob 16.00 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | 1 : 3 | NK Šampion |
10.krog |
07.10.2023 ob 12.00 |
Stadion Matija Gubec Krško | Krško Posavje | 0 : 3 | NK MB Tabor |
11.krog |
14.10.2023 ob 13.00 |
ŠRC Aluvar Gančani | Aluvar Beltinci | 0 : 2 | Krško |
12.krog |
22.10.2023 ob 13.30 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | 2 : 2 | Miklavž |
13.krog |
28.10.2023 ob 13.00 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | 3 : 5 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
14.krog |
25.11.2023 ob 13.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava | 1 : 3 | Krško |
15.krog |
11.11.2023 ob 13.30 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | 0 : 3 | Rudar Velenje |
16.krog |
18.11.2023 ob 13.00 |
ŠC Lendava - igrišče z UT | Nafta 1903 | 2 : 0 | Krško |
17.krog |
09.03.2024 ob 11.00 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | 3 : 1 | ŠD NK Veržej |
18.krog |
17.03.2024 ob 12.30 |
Stadion Olimp Celje | Šampion Klima Celje | 2 : 0 | Krško |
19.krog |
24.03.2024 ob 13.00 |
Stadion Matija Gubec Krško | Krško Posavje | 1 : 2 | Šampion Klima Celje |
20.krog |
30.03.2024 ob 13.00 |
Stadion Matija Gubec Krško | Krško Posavje | : | Miklavž |
21.krog |
07.04.2024 ob 13.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | : | Krško Posavje |
22.krog | 13.04.2024 | Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | : | Kety Emmi&Impol Bistrica |
23.krog | 20.04.2024 | Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | : | Krško Posavje |
24.krog | 27.04.2024 | Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | : | Nafta 1903 |
25.krog | 04.05.2024 | ŠRC Aluvar Gančani | Aluvar Beltinci | : | Krško Posavje |
26.krog | 11.05.2024 | Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | : | Drava |
27.krog | 18.05.2024 | Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | : | Krško Posavje |
KRŠKO |
---|
Stadion: Stadion Matije Gubca |
Cesta krških žrtev 130a 8270 Krško tel: 07/490-55-75 fax: 07/490-55-76 email: info@nkkrsko.com www: www.nkkrsko.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Amil Limani | 11 |
2. | Jaka Baznik | 8 |
3. | Nejc Pirc | 2 |
4. | Anej Vračun | 1 |
Žiga Mežič | 1 | |
Luka Novak | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 19 | 46 | |
2 | Rudar Velenje | 19 | 44 | |
3 | Novogradnje MB Tabor | 19 | 44 | |
4 | Drava | 19 | 29 | |
5 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 19 | 24 | |
6 | Šampion Klima Celje | 19 | 23 | |
7 | Krško Posavje | 19 | 22 | |
8 | Miklavž | 19 | 19 | |
9 | Veržej Sparta Slatina | 19 | 16 | |
10 | Aluvar Beltinci | 19 | 5 |