1.krog |
28.07.2023 ob 20.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 4 : 2 | Krka |
2.krog |
29.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | ND Lendava 1903 |
3.krog |
09.11.2023 ob 17.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 2 : 0 | ND Ilirija |
4.krog |
13.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 3 : 4 | ND Lendava 1903 |
5.krog |
19.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 2 : 0 | KNK Fužinar, socialno podjetje |
6.krog |
02.09.2023 ob 16.30 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje | 3 : 0 | ND Lendava 1903 |
7.krog |
09.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 0 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
8.krog |
15.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 1 | ND Lendava 1903 |
9.krog |
21.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 3 : 0 | NK Tolmin |
10.krog |
11.10.2023 ob 15.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 3 | ND Lendava 1903 |
11.krog |
30.09.2023 ob 15.30 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 3 : 1 | Vitanest Bilje |
12.krog |
08.10.2023 ob 15.30 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 1 : 5 | ND Lendava 1903 |
13.krog |
15.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 0 : 0 | Triglav Kranj |
14.krog |
21.10.2023 ob 17.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 1 : 0 | Jadran Dekani |
15.krog |
29.10.2023 ob 14.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 1 | ND Lendava 1903 |
16.krog |
05.11.2023 ob 16.00 |
Stadion Portoval Novo mesto | Krka | 1 : 2 | ND Lendava 1903 |
17.krog |
13.11.2023 ob 16.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 3 : 1 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
18.krog |
18.11.2023 ob 13.30 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 2 : 1 | ND Lendava 1903 |
19.krog |
03.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 1 : 3 | Gorica |
20.krog |
10.03.2024 ob 15.00 |
Mestni stadion Ravne na Koroškem | Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 4 | Nafta 1903 |
21.krog |
16.03.2024 ob 17.30 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 2 : 0 | Primorje |
22.krog |
22.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 0 : 4 | Nafta 1903 |
23.krog |
30.03.2024 ob 20.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | : | Beltinci Klima Tratnjek |
24.krog |
06.04.2024 ob 16.00 |
Športni park Brajda, Tolmin | TKK Tolmin | : | Nafta 1903 |
25.krog | 14.04.2024 | Športni park Lendava | Nafta 1903 | : | Brinje Grosuplje |
26.krog | 21.04.2024 | Igrišče Bilje, V Dolinci | Vitanest Bilje | : | Nafta 1903 |
27.krog | 28.04.2024 | Športni park Lendava | Nafta 1903 | : | Rudar Velenje |
28.krog | 05.05.2024 | Športni center Kranj | Triglav Kranj | : | Nafta 1903 |
29.krog | 12.05.2024 | Športni park Dekani | Jadran Dekani | : | Nafta 1903 |
30.krog | 18.05.2024 | Športni park Lendava | Nafta 1903 | : | Dravinja |
ND LENDAVA 1903 |
---|
Kolodvorska ulica 7 9220 Lendava - Lendva tel: fax: email: nafta1903@gmail.com www: www.nafta1903.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Stjepan Oštrek | 11 |
3. | Matic Paljk | 3 |
Mihael Rebernik | 3 | |
5. | Stjepan Igrec | 2 |
Silvio Pigac | 2 | |
7. | Chris Cener | 1 |
Žan Bešir | 1 | |
Tin Polić | 1 | |
Lóránt Sebestyén | 1 | |
Josip Vuica | 1 | |
Blaž Urh | 1 | |
Rok Erniša | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 22 | 48 | |
2 | Beltinci Klima Tratnjek | 22 | 44 | |
3 | Primorje eMundia | 22 | 42 | |
4 | Gorica | 22 | 41 | |
5 | Triglav Kranj | 22 | 37 | |
6 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 22 | 36 | |
7 | Brinje Grosuplje | 22 | 36 | |
8 | Jadran Dekani | 22 | 28 | |
9 | Dravinja | 22 | 27 | |
10 | Vitanest Bilje | 22 | 26 | |
11 | Rudar Velenje | 22 | 25 | |
12 | TKK Tolmin | 22 | 23 | |
13 | Krka | 22 | 22 | |
14 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 22 | 22 | |
15 | Ilirija 1911 | 22 | 19 | |
16 | Tabor Sežana | 22 | 13 |