2.krog 07.09.2019 
ob 10.00
Igrišče Gažon  ŽNK Olimpija 1 : 1 ŽNK Cerklje
2.krog 07.09.2019 
ob 11.00
Igrišče Gažon  ŽNK Cerklje 11 : 0 ŽNK Krim Rolljet
2.krog 07.09.2019 
ob 11.30
Igrišče Gažon  ŽNK Cerklje 8 : 0 Cerknica
3.krog 21.09.2019 
ob 10.30
Igrišče Koleno Cerknica  ŽNK Radomlje 4 : 1 ŽNK Cerklje
3.krog 21.09.2019 
ob 11.30
Igrišče Koleno Cerknica  Gažon Obala 1 : 0 ŽNK Cerklje
3.krog 21.09.2019 
ob 12.00
Igrišče Koleno Cerknica  Primorje Ajdovščina 1 : 5 ŽNK Cerklje
6.krog 05.10.2019 
ob 11.00
Igrišče Krim  ŽNK Olimpija 2 : 1 ŽNK Cerklje
6.krog 05.10.2019 
ob 12.00
Igrišče Krim  ŽNK Cerklje 2 : 0 ŽNK Krim Rolljet
6.krog 05.10.2019 
ob 12.30
Igrišče Krim  ŽNK Cerklje 13 : 0 Cerknica
7.krog 19.10.2019 
ob 11.30
Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje 4 : 0 ŽNK Cerklje
7.krog 19.10.2019 
ob 12.30
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Gažon Obala 0 : 0 ŽNK Cerklje
7.krog 19.10.2019 
ob 13.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Primorje Ajdovščina 0 : 3 ŽNK Cerklje
10.krog   Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija -Trebnje : ŽNK Cerklje
10.krog   Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje : ŽNK Krim RollJet
10.krog   Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje : Cerknica
11.krog   Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje : ŽNK Cerklje
11.krog   Igrišče Gažon  Gažon Obala : ŽNK Cerklje
11.krog   ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Ajdovščina : ŽNK Cerklje
14.krog   Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija -Trebnje : ŽNK Cerklje
14.krog   Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje : ŽNK Krim RollJet
14.krog   Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje : Cerknica
15.krog   Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje : ŽNK Cerklje
15.krog   Igrišče Gažon  Gažon Obala : ŽNK Cerklje
15.krog   ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Ajdovščina : ŽNK Cerklje
ŽNK CERKLJE

 
tel:
fax:
email:
www:

STRELCI
1. Natalija Globočnik 11
2. Monika Globočnik 9
3. Ema Demjanovič 8
4. Triller Bia 5
5. Živa Rupar 3
6. Tia Matanović 2
Žana Galjot 2
Klara Skok 2
9. Taja Podbregar 1
Katja Smolej 1

LESTVICA
1 ŽNK Radomlje 12 36
2 Gažon Obala 12 25
3 ŽNK Cerklje 12 20
4 ŽNK Olimpija -Trebnje 12 20
5 ŽNK Krim RollJet 12 16
6 Primorje Ajdovščina 12 6
7 Cerknica 12 0




DELI NA