2.krog |
20.08.2023 ob 18.30 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 3 : 0 | Krim RollJet |
3.krog |
27.08.2023 ob 11.00 |
Igrišče Bratonci | ŽNK Mura Nona | 10 : 0 | Primorje |
4.krog |
03.09.2023 ob 17.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 0 : 12 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
5.krog |
10.09.2023 ob 11.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje | 1 : 1 | Primorje |
6.krog |
17.09.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje Gaia Naturelle | 0 : 4 | ŽNK Radomlje |
7.krog |
01.10.2023 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | WFC Drava Ptuj | 2 : 5 | Primorje |
8.krog |
08.10.2023 ob 15.30 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 0 : 2 | ŽNK Ljubljana |
9.krog |
15.10.2023 ob 15.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | ŽNK Gažon | 0 : 7 | Primorje |
11.krog |
05.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 1 : 3 | Primorje |
12.krog |
19.11.2023 ob 11.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 1 : 9 | Mura |
13.krog |
26.11.2023 ob 13.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | 7 : 2 | Primorje |
14.krog |
03.03.2024 ob 13.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje Gaia Naturelle | 4 : 1 | ŽNK Cerklje |
15.krog |
10.03.2024 ob 16.00 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 2 : 1 | Primorje |
16.krog |
17.03.2024 ob 13.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje Gaia Naturelle | 5 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
17.krog |
24.03.2024 ob 11.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | 2 : 1 | Primorje |
18.krog |
30.03.2024 ob 15.30 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 7 : 0 | Gažon |
20.krog |
21.04.2024 ob 15.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 3 : 2 | ŽNK Cerklje |
21.krog |
28.04.2024 ob 13.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | WFC Drava Ptuj | : | Primorje Gaia Naturelle |
22.krog | 05.05.2024 | ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | : | Krim |
23.krog | 12.05.2024 | ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17' | ŽNK Gažon | : | Primorje Gaia Naturelle |
PRIMORJE |
---|
Goriška cesta 44 5270 Ajdovščina tel: fax: email: nsajdovscina1@gmail.com www: nogometna-sola-ajdovscina.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Julija Poplašen | 16 |
2. | Nami Tanjić | 6 |
3. | Metka Markočič | 5 |
Gaja Bizjak | 5 | |
5. | Nika Čefarin | 3 |
6. | Laura Škvorc | 2 |
Barbara Kralj | 2 | |
Sara Ljubič | 2 | |
9. | Vita Dodič | 1 |
Daša Dolenšek | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 18 | 52 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 18 | 41 | |
3 | ŽNK Ljubljana | 17 | 37 | |
4 | ŽNK Radomlje Medex | 17 | 27 | |
5 | Primorje Gaia Naturelle | 17 | 25 | |
6 | ŽNK Cerklje | 18 | 21 | |
7 | WFC Drava Ptuj | 18 | 13 | |
8 | Krim | 17 | 9 | |
9 | ŽNK Gažon | 18 | 4 |