1.krog |
13.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | ŽNK Krim | 0 : 1 | Gažon |
2.krog |
20.08.2023 ob 18.30 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 3 : 0 | Krim RollJet |
4.krog |
03.09.2023 ob 16.30 |
Igrišče Bratonci | ŽNK Mura Nona | 19 : 1 | Krim RollJet |
5.krog |
08.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Šiška Ljubljana | ŽNK Olimpija Ljubljana | 7 : 0 | Krim RollJet |
6.krog |
17.09.2023 ob 20.00 |
Športni park Kodeljevo | Krim | 1 : 1 | ŽNK Cerklje |
7.krog |
01.10.2023 ob 19.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 3 : 0 | Krim RollJet |
8.krog |
12.11.2023 ob 19.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 3 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
9.krog |
15.10.2023 ob 17.30 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | 7 : 0 | Krim RollJet |
10.krog |
22.10.2023 ob 16.00 |
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17' | ŽNK Gažon | 0 : 0 | Krim RollJet |
11.krog |
05.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 1 : 3 | Primorje |
13.krog |
26.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 0 : 8 | Mura |
14.krog |
02.03.2024 ob 11.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 0 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
15.krog |
10.03.2024 ob 11.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje | 2 : 0 | Krim RollJet |
16.krog |
07.04.2024 ob 15.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 1 : 1 | ŽNK Radomlje Medex |
17.krog |
24.03.2024 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | WFC Drava Ptuj | 1 : 0 | Krim RollJet |
18.krog |
11.04.2024 ob 19.15 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 0 : 3 | ŽNK Ljubljana |
19.krog |
14.04.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | WFC Drava Ptuj | 3 : 4 | Krim |
21.krog |
28.04.2024 ob 17.30 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | : | ŽNK Gažon |
22.krog | 05.05.2024 | ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | : | Krim |
23.krog | 12.05.2024 | Športni park Kodeljevo | Krim | : | ŽNK Cerklje |
KRIM |
---|
Pot k ribniku 6 1000 Ljubljana tel: fax: email: nkkrim@siol.net www: www.nk-krim.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Neža Trost | 5 |
2. | Ema Erman | 2 |
3. | Natalia Blagojević | 1 |
Ana Makovec | 1 | |
Patricija Kenda | 1 | |
Rubi Krmelj | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 17 | 49 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 17 | 41 | |
3 | ŽNK Ljubljana | 17 | 37 | |
4 | ŽNK Radomlje Medex | 17 | 27 | |
5 | Primorje Gaia Naturelle | 16 | 22 | |
6 | ŽNK Cerklje | 17 | 21 | |
7 | WFC Drava Ptuj | 17 | 10 | |
8 | Krim | 17 | 9 | |
9 | ŽNK Gažon | 17 | 4 |