1.krog |
24.08.2022 ob 17.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 0 : 1 | Krško |
2.krog |
20.08.2022 ob 12.00 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | 2 : 3 | NK Drava Dakinda Ptuj |
3.krog |
27.08.2022 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 1 : 4 | NK Koroška Dravograd |
4.krog |
31.08.2022 ob 17.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 13 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
5.krog |
03.09.2022 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 1 : 8 | ŠD Rogoza |
6.krog |
08.09.2022 ob 16.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 0 : 5 | Aluminij |
7.krog |
28.09.2022 ob 19.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 2 : 2 | NK Drava Dakinda Ptuj |
8.krog |
24.09.2022 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 0 : 0 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
9.krog |
01.10.2022 ob 18.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 4 : 1 | NK Drava Dakinda Ptuj |
10.krog |
08.10.2022 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 3 : 7 | Rudar Velenje |
11.krog |
15.10.2022 ob 11.00 |
Športni park Jarenina | Jarenina | 4 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
12.krog |
22.10.2022 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 0 : 11 | Mura |
13.krog |
29.10.2022 ob 11.00 |
ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT | Rogaška | 0 : 1 | NK Drava Dakinda Ptuj |
14.krog |
05.11.2022 ob 10.30 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Šentjernej | 5 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
15.krog |
12.11.2022 ob 13.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 3 : 2 | Brežice - Terme Čatež |
16.krog |
19.11.2022 ob 11.00 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 9 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
17.krog |
11.03.2023 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 3 : 0 | Maribor |
18.krog |
18.03.2023 ob 13.30 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Roho VBO | 2 : 2 | NK Drava Dakinda Ptuj |
19.krog |
25.03.2023 ob 11.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 4 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
20.krog |
01.04.2023 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 5 : 5 | NK Šampion |
21.krog |
08.04.2023 ob 11.00 |
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 1 | NK Drava Dakinda Ptuj |
22.krog |
15.04.2023 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 1 : 4 | Celje |
23.krog |
25.04.2023 ob 18.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 10 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
24.krog |
09.05.2023 ob 18.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 6 : 1 | Jarenina |
25.krog |
17.05.2023 ob 17.30 |
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | Mura | 3 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
26.krog |
20.05.2023 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 1 : 4 | Rogaška |
DRAVA PTUJ |
---|
Čučkova ulica 7 2250 Ptuj tel: 02/7711500 fax: email: info@nk-drava.com www: www.ns-drava.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gaj Polanec | 9 |
2. | Amadej Krašna | 6 |
3. | Amel Dulić | 5 |
4. | alen pekmezovič | 3 |
5. | Val Mandžuka | 2 |
TIM VRBNJAK | 2 | |
7. | Samo Bauer | 1 |
Nik Stajnko | 1 | |
Luka Sitar | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 69 | |
2 | Mura | 26 | 65 | |
3 | Aluminij | 26 | 62 | |
4 | Krško Šentjernej | 26 | 60 | |
5 | A2S Celje | 26 | 52 | |
6 | Rogaška | 26 | 41 | |
7 | Roho VBO | 26 | 36 | |
8 | Rudar Velenje | 26 | 36 | |
9 | Dravograd | 26 | 28 | |
10 | Šampion | 26 | 21 | |
11 | Drava Ptuj | 26 | 20 | |
12 | Jarenina | 26 | 13 | |
13 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 26 | 13 | |
14 | Brežice 1919 | 26 | 9 |