1.krog |
12.08.2023 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 0 : 2 | Bravo |
2.krog |
19.08.2023 ob 18.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 4 : 1 | Maribor |
3.krog |
27.08.2023 ob 11.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 2 : 2 | Mura |
4.krog |
02.09.2023 ob 13.00 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | 0 : 4 | Maribor |
5.krog |
09.09.2023 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 4 : 0 | Koper |
6.krog |
13.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Šenčur | Šenčur | 0 : 2 | Maribor |
7.krog |
16.09.2023 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
8.krog |
04.10.2023 ob 12.30 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
9.krog |
29.09.2023 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 2 : 0 | ND Ilirija |
10.krog |
07.10.2023 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 3 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
11.krog |
14.10.2023 ob 13.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 0 : 1 | Maribor |
12.krog |
15.11.2023 ob 14.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 6 : 1 | Krka |
13.krog |
04.11.2023 ob 12.30 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 0 : 1 | Maribor |
14.krog |
25.11.2023 ob 13.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 3 : 1 | Maribor |
15.krog |
19.11.2023 ob 13.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 2 : 1 | Celje |
16.krog |
24.02.2024 ob 13.00 |
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | Mura | 0 : 1 | Maribor |
17.krog |
02.03.2024 ob 13.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 3 : 0 | Domžale |
18.krog |
09.03.2024 ob 14.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 0 : 5 | Maribor |
19.krog |
13.03.2024 ob 14.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 5 : 0 | ŠD Šenčur |
20.krog |
03.04.2024 ob 14.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Maribor |
21.krog |
06.04.2024 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 4 : 1 | Aluminij |
22.krog |
10.04.2024 ob 16.30 |
Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | 1 : 5 | Maribor |
23.krog |
14.04.2024 ob 13.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 4 : 4 | Maribor |
24.krog |
20.04.2024 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | : | Gorica |
25.krog |
04.05.2024 ob 13.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | : | Maribor |
26.krog | 18.05.2024 | Igrišče Rogoza | Maribor | : | NK Koroška Dravograd |
MARIBOR |
---|
Stadion: Ljudski vrt Maribor |
Mladinska ulica 29 2000 Maribor tel: 02/228 47 00 fax: 02/228-47-01 email: info@nkmaribor.com www: www.nkmaribor.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Osterc | 9 |
Stefan Brankovski | 9 | |
3. | Jaka Premrl | 7 |
Nik Podlesnik | 7 | |
Nejc Viher | 7 | |
6. | Tian Nai Koren | 5 |
7. | Tai Urankar | 4 |
8. | Patrik Roze | 3 |
9. | Marko Blaž Simonović | 2 |
Žan Petrovič | 2 | |
11. | Urban Horvat | 1 |
Vid Novak | 1 | |
Žan Meško | 1 | |
Martin Marinkovič Borovnik | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 23 | 53 | |
2 | Bravo Nova KBM | 23 | 53 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 22 | 51 | |
4 | Maribor | 23 | 50 | |
5 | Domžale | 23 | 36 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 23 | 32 | |
7 | Koper | 23 | 30 | |
8 | Mura | 23 | 28 | |
9 | Brinje Grosuplje | 23 | 26 | |
10 | Aluminij | 22 | 23 | |
11 | Krka | 23 | 21 | |
12 | Tinex Šenčur | 23 | 19 | |
13 | Dravograd | 23 | 14 | |
14 | Gorica | 21 | 12 |