1.krog 14.08.2021 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo  Slovan 1 : 0 Svoboda Ljubljana
2.krog 21.08.2021 
ob 17.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce 3 : 2 Slovan
3.krog 28.08.2021 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo  Slovan 2 : 2 Adria
4.krog 05.09.2021 
ob 17.00
Stadion Ob Beli Vipava  Fama Vipava 2 : 1 Slovan
5.krog 11.09.2021 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo  Slovan 1 : 3 Eksist Žiri
6.krog 17.09.2021 
ob 19.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 9 : 3 Slovan
7.krog 25.09.2021 
ob 16.00
Športni park Kodeljevo  Slovan 0 : 2 Brinje Grosuplje
8.krog 02.10.2021 
ob 15.00
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin 5 : 1 Slovan
9.krog 09.10.2021 
ob 15.00
Športni park Kodeljevo  Slovan 3 : 0 AROL Škofja Loka
10.krog 16.10.2021 
ob 15.00
Športni park Kodeljevo  Slovan 1 : 1 Brda
11.krog 17.11.2021 
ob 14.00
Športni park Postojna  Postojna 0 : 3 Slovan
12.krog 30.10.2021 
ob 15.00
Športni park Kodeljevo  Slovan 1 : 0 Sava Kranj
13.krog 06.11.2021 
ob 14.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola 4 : 1 Slovan
14.krog 13.11.2021 
ob 14.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Svoboda Ljubljana 1 : 5 Slovan
15.krog 12.03.2022 
ob 15.00
Športni park Kodeljevo  Slovan : Šobec Lesce
16.krog 19.03.2022 
ob 15.00
Igrišče Pri Štantu Miren  Adria : Slovan
17.krog 26.03.2022 
ob 15.00
Športni park Kodeljevo  Slovan : Fama Vipava
18.krog 02.04.2022 
ob 16.00
Stadion Polje Žiri  Eksist Žiri : Slovan
19.krog 09.04.2021 
ob 16.00
  Slovan : Tinex Šenčur
20.krog 16.04.2022 
ob 16.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Slovan
21.krog 23.04.2022 
ob 16.00
Športni park Kodeljevo  Slovan : TKK Tolmin
22.krog 30.04.2022 
ob 16.00
Igrišče Puštal Škofja Loka  AROL Škofja Loka : Slovan
23.krog 07.05.2022 
ob 17.00
Športni park Vipolže  Brda : Slovan
24.krog 14.05.2022 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo  Slovan : Postojna
25.krog 21.05.2022 
ob 17.00
Športni center Stražišče  Sava Kranj : Slovan
26.krog 28.05.2022 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo  Slovan : Elta Izola
ND SLOVAN
Gortanova ulica 21
1000 Ljubljana
tel: 01/542-33-57
fax: 01/542-33-57
email: info@nd-slovan.si
www: www.nd-slovan.si

STRELCI
1. Ibrahim Arafat Mensah 7
2. Tadej Ferk 4
3. Denis Omeragić 3
Mark Kos 3
5. Tadej Grmek 2
Jaka Krajc 2
7. Fabio Barbosa Falcao 1
David Popovič 1
Vanja Pavić 1
Jan Haznadar 1

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 14 31
2 TKK Tolmin 14 31
3 Fama Vipava 14 29
4 Tinex Šenčur 14 28
5 Šobec Lesce 14 27
6 Elta Izola 14 24
7 Sava Kranj 14 19
8 Slovan 14 17
9 Arol Škofja Loka 14 16
10 Eksist Žiri 14 13
11 Brda 14 10
12 Svoboda Ljubljana 14 9
13 Postojna 14 9
14 Adria 14 8




DELI NA