1.krog |
29.07.2023 ob 18.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Gorica |
2.krog |
30.08.2023 ob 17.00 |
Mestni stadion Ravne na Koroškem | Fužinar Vzajemci | 0 : 4 | NK Brinje-Grosuplje |
3.krog |
24.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Primorje |
4.krog |
12.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 0 : 6 | NK Brinje-Grosuplje |
5.krog |
19.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 2 : 1 | ND Beltinci |
6.krog |
04.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Brajda, Tolmin | TKK Tolmin | 0 : 3 | NK Brinje-Grosuplje |
7.krog |
10.09.2023 ob 16.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Triglav Kranj |
8.krog |
17.09.2023 ob 16.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 3 | Vitanest Bilje |
9.krog |
21.09.2023 ob 20.30 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 2 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
10.krog |
11.10.2023 ob 15.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 3 | ND Lendava 1903 |
11.krog |
30.09.2023 ob 15.30 |
Športni park Dekani | Jadran Dekani | 1 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
12.krog |
07.10.2023 ob 15.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 2 | ND Dravinja |
13.krog |
15.10.2023 ob 17.00 |
Stadion Portoval Novo mesto | Krka | 0 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
14.krog |
20.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 1 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
15.krog |
29.10.2023 ob 14.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 4 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
16.krog |
05.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 1 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
17.krog |
11.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 2 : 0 | KNK Fužinar, socialno podjetje |
18.krog |
19.11.2023 ob 13.30 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | 1 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
19.krog |
02.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 4 : 1 | Tabor Sežana |
20.krog |
10.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
21.krog |
17.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 0 | TKK Tolmin |
22.krog |
25.03.2024 ob 18.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
23.krog |
30.03.2024 ob 15.30 |
Igrišče Bilje, V Dolinci | Vitanest Bilje | : | Brinje Grosuplje |
24.krog |
06.04.2024 ob 16.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | : | Rudar Velenje |
25.krog |
14.04.2024 ob 18.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | : | Brinje Grosuplje |
26.krog |
21.04.2024 ob 17.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | : | Jadran Dekani |
27.krog | 28.04.2024 | ŠRC Dobrava | Dravinja | : | Brinje Grosuplje |
28.krog | 05.05.2024 | Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | : | Krka |
29.krog | 12.05.2024 | Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | : | Brinje Grosuplje |
30.krog | 18.05.2024 | Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | : | Ilirija 1911 |
BRINJE-GROSUPLJE |
---|
Ob Grosupeljščici 19 1290 Grosuplje tel: fax: email: info@nkbrinje.si www: www.nogometniklub-brinje.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lan Piskule | 9 |
2. | Aleks Stojaković | 6 |
3. | Marko Brkić | 5 |
4. | Jure Perger | 2 |
Matevž Matko | 2 | |
6. | Aleks Ristić | 1 |
Nik Zrnec | 1 | |
Tibor Gorenc Stankovič | 1 | |
Žan Žaler | 1 | |
Domen Klančnik | 1 | |
Tomaž Kepic | 1 | |
Anže Šparovec | 1 | |
Marcel Kene | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 22 | 48 | |
2 | Beltinci Klima Tratnjek | 22 | 44 | |
3 | Primorje eMundia | 22 | 42 | |
4 | Gorica | 22 | 41 | |
5 | Triglav Kranj | 22 | 37 | |
6 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 22 | 36 | |
7 | Brinje Grosuplje | 22 | 36 | |
8 | Jadran Dekani | 22 | 28 | |
9 | Dravinja | 22 | 27 | |
10 | Vitanest Bilje | 22 | 26 | |
11 | Rudar Velenje | 22 | 25 | |
12 | TKK Tolmin | 22 | 23 | |
13 | Krka | 22 | 22 | |
14 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 22 | 22 | |
15 | Ilirija 1911 | 22 | 19 | |
16 | Tabor Sežana | 22 | 13 |