1.krog |
12.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Mura |
2.krog |
19.08.2023 ob 12.30 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 1 : 3 | Aluminij |
3.krog |
27.08.2023 ob 11.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 2 : 2 | Mura |
4.krog |
02.09.2023 ob 13.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 2 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
5.krog |
10.09.2023 ob 15.00 |
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT | Gorica | 0 : 2 | Mura |
6.krog |
13.09.2023 ob 17.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 3 : 2 | Krka |
7.krog |
17.09.2023 ob 17.00 |
Športni center Dravograd | Dravograd | 0 : 2 | Mura |
8.krog |
04.10.2023 ob 15.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 0 : 2 | Bravo |
9.krog |
01.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 3 : 1 | Mura |
10.krog |
08.10.2023 ob 17.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 3 : 2 | Mura |
11.krog |
14.10.2023 ob 13.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 1 : 2 | Domžale |
12.krog |
31.10.2023 ob 15.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 1 : 2 | Mura |
13.krog |
04.11.2023 ob 13.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 0 : 2 | ŠD Šenčur |
14.krog |
12.11.2023 ob 13.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 2 : 2 | Olimpija Ljubljana |
15.krog |
18.11.2023 ob 13.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 0 : 2 | Mura |
16.krog |
24.02.2024 ob 13.00 |
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | Mura | 0 : 1 | Maribor |
17.krog |
01.03.2024 ob 14.30 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 2 : 2 | Mura |
18.krog |
09.03.2024 ob 14.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 5 : 0 | Gorica |
19.krog |
14.03.2024 ob 18.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 0 : 5 | Mura |
20.krog |
30.03.2024 ob 13.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | : | NK Koroška Dravograd |
21.krog |
07.04.2024 ob 14.00 |
Športni park Svoboda, Ljubljana | Bravo Nova KBM | : | Mura |
22.krog | 10.04.2024 | ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | : | Celje |
23.krog | 13.04.2024 | ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | : | ND Ilirija |
24.krog | 20.04.2024 | Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | : | Mura |
25.krog | 04.05.2024 | ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | : | Koper |
26.krog | 18.05.2024 | Športni park Šenčur | Tinex Šenčur | : | Mura |
MURA |
---|
Stadion: Mestni stadion Fazanerija |
Kopališka ulica 45 9000 Murska Sobota tel: fax: email: info@nsmura.si www: www.nsmura.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Val Bislimaj | 5 |
2. | Anej Kerman | 4 |
3. | Rok Dvojmoč | 3 |
Alin Kumer Čelik | 3 | |
Jonathan Tobias Rec | 3 | |
6. | Žan Petrovič | 2 |
Miha Matjašec | 2 | |
Mark Antonij Intihar | 2 | |
Marko Jerebic | 2 | |
Jure Kosi | 2 | |
Samo Sečkar | 2 | |
12. | Lucas Vočanec | 1 |
Miha Gergorec | 1 | |
Miha Pavlič | 1 | |
Jan Kovačič | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Bravo Nova KBM | 19 | 46 | |
2 | Maribor | 19 | 43 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 19 | 42 | |
4 | A2S Celje | 19 | 41 | |
5 | Ilirija Extra-Lux | 19 | 30 | |
6 | Domžale | 19 | 29 | |
7 | Koper | 19 | 28 | |
8 | Mura | 19 | 27 | |
9 | Brinje Grosuplje | 19 | 22 | |
10 | Krka | 19 | 20 | |
11 | Aluminij | 19 | 19 | |
12 | Tinex Šenčur | 19 | 12 | |
13 | Gorica | 19 | 10 | |
14 | Dravograd | 19 | 8 |