1.krog |
30.07.2023 ob 18.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 4 : 2 | ND Ilirija |
2.krog |
21.09.2023 ob 20.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 2 : 1 | Krka |
3.krog |
11.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Mirna | Krka | 0 : 1 | ND Lendava 1903 |
4.krog |
15.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Domžale - pomožno igr. | Domžale | 4 : 0 | Krka |
5.krog |
19.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Mirna | Krka | 0 : 2 | Bravo |
6.krog |
26.08.2023 ob 11.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 4 : 2 | Krka |
7.krog |
02.09.2023 ob 17.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 2 : 2 | Celje |
8.krog |
15.09.2023 ob 16.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 3 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
9.krog |
25.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Vipolže | Gorica | 2 : 3 | Krka |
10.krog |
30.09.2023 ob 18.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 0 : 2 | Kalcer Radomlje |
11.krog |
07.10.2023 ob 15.30 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 0 : 0 | Krka |
12.krog |
16.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
13.krog |
21.10.2023 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 4 : 1 | Krka |
14.krog |
27.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 2 : 1 | Koper |
15.krog |
03.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 2 : 0 | Krka |
16.krog |
29.11.2023 ob 13.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Krka |
17.krog |
02.12.2023 ob 13.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 0 : 1 | Rudar Velenje |
18.krog |
09.12.2023 ob 13.00 |
ŠC Lendava - igrišče z UT | Nafta 1903 | 6 : 3 | Krka |
19.krog |
24.02.2024 ob 14.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 2 : 3 | Domžale |
20.krog |
02.03.2024 ob 14.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Mastercard | 1 : 0 | Krka |
21.krog |
11.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 0 : 3 | Mura |
22.krog |
16.03.2024 ob 12.00 |
Stadion Skalna klet Celje | A2S Celje | 5 : 2 | Krka |
23.krog |
01.04.2024 ob 14.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | : | Krka |
24.krog |
06.04.2024 ob 16.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | : | Gorica |
25.krog | 13.04.2024 | Športni park Radomlje - pomožno igr. | Kalcer Radomlje | : | Krka |
26.krog | 20.04.2024 | Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | : | Aluminij |
27.krog | 27.04.2024 | Športni park Svoboda, Ljubljana | Olimpija Ljubljana | : | Krka |
28.krog | 04.05.2024 | Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | : | Maribor |
29.krog | 11.05.2024 | ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | : | Krka |
30.krog | 18.05.2024 | Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | : | Tabor Sežana |
KRKA |
---|
Stadion: Portoval |
Topliška cesta 4 8000 Novo mesto tel: 05/995 75 78 fax: email: nkkrka1922@gmail.com www: www.nkkrka.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niki Radovič | 6 |
2. | Tilen Kovačič | 5 |
3. | Tilen Tomac | 3 |
Gregor Medle | 3 | |
5. | Mark Gliha | 2 |
6. | Tomaž Novak | 1 |
Nejc Kop | 1 | |
Luka Kržan | 1 | |
Nik Pirc | 1 | |
Niko Miočić | 1 | |
Tai Meze | 1 | |
Tian Mitič | 1 | |
Sergej Božič | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 22 | 46 | |
2 | Maribor | 22 | 44 | |
3 | Brinje Grosuplje | 22 | 42 | |
4 | Mura | 22 | 42 | |
5 | A2S Celje | 22 | 37 | |
6 | Kalcer Radomlje | 22 | 34 | |
7 | Domžale | 22 | 34 | |
8 | Koper | 22 | 33 | |
9 | Bravo Mastercard | 22 | 31 | |
10 | Aluminij | 22 | 27 | |
11 | Rudar Velenje Korektbau | 22 | 26 | |
12 | Gorica | 22 | 20 | |
13 | Tabor Sežana | 22 | 20 | |
14 | Krka | 22 | 18 | |
15 | Ilirija Extra-Lux | 22 | 18 | |
16 | Nafta 1903 | 22 | 18 |