1.krog |
28.07.2023 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 2 : 2 | Olimpija Ljubljana |
2.krog |
20.09.2023 ob 16.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 1 : 0 | Aluminij |
3.krog |
11.08.2023 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 2 : 3 | Koper |
4.krog |
16.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 2 : 1 | Aluminij |
5.krog |
21.08.2023 ob 20.00 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 1 : 3 | ND Ilirija |
6.krog |
27.08.2023 ob 17.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 2 : 4 | Aluminij |
7.krog |
01.09.2023 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 2 : 0 | ND Lendava 1903 |
8.krog |
15.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Domžale - pomožno igr. | Domžale | 0 : 1 | Aluminij |
9.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 0 : 3 | Bravo |
10.krog |
29.09.2023 ob 15.30 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 1 : 0 | Aluminij |
11.krog |
07.10.2023 ob 15.30 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 0 : 0 | Krka |
12.krog |
14.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Aluminij |
13.krog |
20.10.2023 ob 18.00 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 1 : 0 | Gorica |
14.krog |
27.10.2023 ob 18.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Aluminij |
15.krog |
03.11.2023 ob 18.00 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 2 : 0 | Celje |
16.krog |
29.11.2023 ob 13.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 3 : 0 | Aluminij |
17.krog |
04.12.2023 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 1 : 1 | Maribor |
18.krog |
09.12.2023 ob 14.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 3 : 2 | Aluminij |
19.krog |
25.02.2024 ob 14.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 3 : 0 | Tabor Sežana |
20.krog |
03.03.2024 ob 11.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 3 : 3 | Aluminij |
21.krog |
08.03.2024 ob 15.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 1 : 1 | Rudar Velenje Korektbau |
22.krog |
17.03.2024 ob 15.00 |
ŠC Lendava - igrišče z UT | Nafta 1903 | 1 : 2 | Aluminij |
23.krog |
01.04.2024 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 0 : 2 | Domžale |
24.krog |
06.04.2024 ob 16.00 |
Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT | Bravo Mastercard | 2 : 2 | Aluminij |
25.krog |
13.04.2024 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 2 : 4 | Mura |
26.krog |
20.04.2024 ob 17.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | : | Aluminij |
27.krog |
28.04.2024 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | : | Brinje Grosuplje |
28.krog |
05.05.2024 ob 17.30 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | : | Aluminij |
29.krog | 11.05.2024 | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | : | Kalcer Radomlje |
30.krog | 18.05.2024 | Stadion Olimp Celje | A2S Celje | : | Aluminij |
ALUMINIJ |
---|
Stadion: Športni park Kidričevo |
Kajuhova 16 2325 Kidričevo tel: 02/787-22-21 fax: 02/787-21-07 email: nkaluminij@telemach.net www: www.nkaluminij.net |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Maj Škoflek | 9 |
2. | Klemen Rahle | 5 |
3. | Rene Škerget | 4 |
4. | Gal Kosar | 3 |
Domen Brumec | 3 | |
6. | Leo Čeh | 2 |
Miha Gajšek | 2 | |
8. | Lan Mesarič | 1 |
Tino Hamler | 1 | |
Črt Vuković | 1 | |
Enej Kramberger | 1 | |
Marko Simonič | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 25 | 53 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 25 | 52 | |
3 | Mura | 25 | 51 | |
4 | Brinje Grosuplje | 25 | 43 | |
5 | Domžale | 25 | 40 | |
6 | A2S Celje | 24 | 40 | |
7 | Koper | 25 | 36 | |
8 | Kalcer Radomlje | 25 | 35 | |
9 | Bravo Mastercard | 25 | 33 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 25 | 32 | |
11 | Aluminij | 25 | 28 | |
12 | Krka | 25 | 27 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 25 | 24 | |
14 | Nafta 1903 | 25 | 21 | |
15 | Gorica | 25 | 21 | |
16 | Tabor Sežana | 24 | 20 |