Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
12.08.2020, 17.00 Celje : Mura Kranjec Sandi
12.08.2020, 19.00 Maribor : Aluminij Žalik Danijel
13.08.2020, 17.00 CB24 Tabor Sežana : Koper Pokovec Vinko
13.08.2020, 19.00 Olimpija Ljubljana : Gorica Levačič Danilo
15.08.2020, 19.00 Aluminij : Celje Kacijan Danilo
16.08.2020, 17.00 Mura : CB24 Tabor Sežana Močnik Vlado
16.08.2020, 19.10 Koper : Olimpija Ljubljana Šturm Emil
11.08.2020, 18.30 Krka : Rudar Velenje
12.08.2020, 17.30 Fužinar Vzajemci : Brda
12.08.2020, 17.30 Šmartno ob Paki : Jadran Dekani
12.08.2020, 17.30 Beltinci Klima Tratnjek : Triglav Kranj
12.08.2020, 17.30 Nafta 1903 : Krško
12.08.2020, 17.30 Primorje eMundia : Drava Ptuj
12.08.2020, 17.30 Vitanest Bilje : Kalcer Radomlje
12.08.2020, 19.30 Brežice 1919 Terme Čatež : Roltek Dob
15.08.2020, 17.00 Nafta 1903 : Primorje eMundia
15.08.2020, 17.00 Drava Ptuj : Fužinar Vzajemci
15.08.2020, 17.00 Rudar Velenje : Vitanest Bilje
15.08.2020, 17.00 Kalcer Radomlje : Šmartno ob Paki
15.08.2020, 17.00 Jadran Dekani : Brežice 1919 Terme Čatež
16.08.2020, 17.00 Triglav Kranj : Krka
16.08.2020, 17.00 Brda : Beltinci Klima Tratnjek
16.08.2020, 18.30 Krško : Roltek Dob
15.08.2020, 17.00 Žiri : Tinex Šenčur
15.08.2020, 17.00 TKK Tolmin : Škofja Loka
15.08.2020, 17.00 Adria : Elta Izola
16.08.2020, 17.00 Postojna : Šobec Lesce
16.08.2020, 17.00 Fama Vipava : Sava Kranj
16.08.2020, 17.00 Brinje Grosuplje : Svoboda Ljubljana
16.08.2020, 17.00 Ilirija 1911 : Zagorje
14.08.2020, 18.00 Celje : Drava Ptuj
15.08.2020, 13.00 Mura : Brinje Grosuplje
15.08.2020, 15.00 Bravo : Domžale
15.08.2020, 17.00 Olimpija Ljubljana : Radomlje
15.08.2020, 17.00 Maribor : Ilirija Extra-Lux
15.08.2020, 17.00 Gorica : Triglav Kranj
15.08.2020, 19.00 Koper : Aluminij
14.08.2020, 16.00 Celje : Drava Ptuj
15.08.2020, 11.00 Mura : Brinje Grosuplje
15.08.2020, 15.00 Maribor : Ilirija Extra-Lux
15.08.2020, 15.00 Gorica : Triglav Kranj
15.08.2020, 15.00 Olimpija Ljubljana : Radomlje
15.08.2020, 17.00 Bravo : Domžale
15.08.2020, 17.00 Koper : Aluminij
15.08.2020, 11.00 Šampion : Kety Emmi Bistrica
15.08.2020, 17.00 Krško : Celje
15.08.2020, 17.00 Fortis Jarenina : Vipoll Veržej
15.08.2020, 17.00 Aluminij : Beltinci
15.08.2020, 17.00 NŠ Dravograd : Dravinja
15.08.2020, 17.00 Nafta 1903 : Fužinar
16.08.2020, 11.00 Drava Ptuj : Mura
16.08.2020, 17.00 Rudar Velenje : Maribor
15.08.2020, 11.00 Domžale : Krka
15.08.2020, 11.00 Jesenice : Bravo
15.08.2020, 11.00 Jadran Dekani : Koper
15.08.2020, 17.00 Ilirija Extra-Lux : Olimpija Ljubljana
15.08.2020, 17.00 Jadran Železničar : Ilirska Bistrica
15.08.2020, 17.00 Slovan : Triglav Kranj
16.08.2020, 11.00 Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur
16.08.2020, 11.00 Gorica : Primorje
16.08.2020, 17.00 ŽNK Koper Obala : ŽNK Radomlje
16.08.2020, 17.00 Ajdovščina : ŽNK Nona Pomurje Beltinci
16.08.2020, 17.00 ŽNK Cerklje : ŽNK Olimpija Ljubljana
16.08.2020, 17.00 ŽNK Krim RollJet : ŽNK MB Tabor
15.08.2020, 16.30 ŽNK Olimpija T.B. : ŽNK Radomlje
15.08.2020, 16.30 ŽNK Cerklje : ŽNK Nona Pomurje Beltinci
15.08.2020, 16.30 ŽNK MB Tabor : ŽNK MSM Savinja Ptuj
15.08.2020, 16.30 ŽNK Krim RollJet : Primorje Ajdovščina
17.08.2020, 17.00 Bravo : Gorica Rajh Jožef
23.08.2020, 17.00 Beltinci Klima Tratnjek : Drava Ptuj
23.08.2020, 17.00 Šmartno ob Paki : Rudar Velenje
23.08.2020, 17.00 Fužinar Vzajemci : Nafta 1903
23.08.2020, 17.00 Krka : Brda
23.08.2020, 17.00 Vitanest Bilje : Triglav Kranj
23.08.2020, 17.00 Brežice 1919 Terme Čatež : Kalcer Radomlje
23.08.2020, 17.00 Primorje eMundia : Krško
23.08.2020, 17.00 Roltek Dob : Jadran Dekani
22.08.2020, 17.00 NK Kety Emmi Bistrica : Podvinci
22.08.2020, 17.00 NK Koroška Dravograd : Dravinja
22.08.2020, 17.00 Zreče : Cirkulane
22.08.2020, 17.00 NK Dobrovce : NK Rogaška
22.08.2020, 17.00 NK Šmarje pri Jelšah : NK Šampion
22.08.2020, 17.00 NK Korotan Prevalje : Videm pri Ptuju
22.08.2020, 17.00 Žiri : Ilirija 1911
22.08.2020, 17.00 Elta Izola : TKK Tolmin
22.08.2020, 17.00 Škofja Loka : Brinje Grosuplje
22.08.2020, 17.00 Sava Kranj : Postojna
22.08.2020, 17.00 Zagorje : Adria
22.08.2020, 17.00 Tinex Šenčur : Šobec Lesce
22.08.2020, 17.00 Svoboda Ljubljana : Fama Vipava
19.08.2020, 17.00 Triglav Kranj : Domžale
19.08.2020, 17.00 Ilirija Extra-Lux : Celje
19.08.2020, 17.00 Aluminij : Bravo
19.08.2020, 17.00 Radomlje : Maribor
19.08.2020, 17.00 Brinje Grosuplje : Koper
19.08.2020, 17.00 Drava Ptuj : Mura
19.08.2020, 17.00 Gorica : Olimpija Ljubljana
22.08.2020, 17.00 Koper : Drava Ptuj
22.08.2020, 17.00 Maribor : Gorica
22.08.2020, 17.00 Domžale : Aluminij
22.08.2020, 17.00 Mura : Ilirija Extra-Lux
22.08.2020, 17.00 Olimpija Ljubljana : Triglav Kranj
22.08.2020, 17.00 Bravo : Brinje Grosuplje
22.08.2020, 17.00 Celje : Radomlje
19.08.2020, 15.00 Triglav Kranj : Domžale
19.08.2020, 15.00 Ilirija Extra-Lux : Celje
19.08.2020, 15.00 Brinje Grosuplje : Koper
19.08.2020, 15.00 Radomlje : Maribor
19.08.2020, 15.00 Aluminij : Bravo
19.08.2020, 15.00 Drava Ptuj : Mura
19.08.2020, 15.00 Gorica : Olimpija Ljubljana
22.08.2020, 15.00 Koper : Drava Ptuj
22.08.2020, 15.00 Domžale : Aluminij
22.08.2020, 15.00 Maribor : Gorica
22.08.2020, 15.00 Celje : Radomlje
22.08.2020, 15.00 Mura : Ilirija Extra-Lux
22.08.2020, 15.00 Bravo : Brinje Grosuplje
22.08.2020, 15.00 Olimpija Ljubljana : Triglav Kranj
22.08.2020, 17.00 Beltinci : Drava Ptuj
22.08.2020, 17.00 Šampion : NŠ Dravograd
22.08.2020, 17.00 Fužinar : Krško
22.08.2020, 17.00 Kety Emmi Bistrica : Celje
22.08.2020, 17.00 Mura : Nafta 1903
22.08.2020, 17.00 Maribor : Aluminij
22.08.2020, 17.00 Vipoll Veržej : Rudar Velenje
22.08.2020, 17.00 Dravinja : Fortis Jarenina
22.08.2020, 17.00 Triglav Kranj : Gorica
22.08.2020, 17.00 Ilirska Bistrica : Domžale
22.08.2020, 17.00 Koper : Jadran Železničar
22.08.2020, 17.00 Jesenice : Jadran Dekani
22.08.2020, 17.00 Krka : Brinje Grosuplje
22.08.2020, 17.00 Tinex Šenčur : Ilirija Extra-Lux
22.08.2020, 17.00 Bravo : Primorje
22.08.2020, 17.00 Olimpija Ljubljana : Slovan
20.08.2020, 17.00 ŽNK MB Tabor : ŽNK Cerklje
20.08.2020, 17.00 ŽNK Nona Pomurje Beltinci : ŽNK Olimpija Ljubljana
20.08.2020, 17.00 Ajdovščina : ŽNK Koper Obala
20.08.2020, 17.00 ŽNK Radomlje : ŽNK Krim RollJet
23.08.2020, 17.00 ŽNK Cerklje : ŽNK Radomlje
23.08.2020, 17.00 ŽNK Olimpija Ljubljana : ŽNK MB Tabor
23.08.2020, 17.00 ŽNK Koper Obala : ŽNK Nona Pomurje Beltinci
23.08.2020, 17.00 ŽNK Krim RollJet : Ajdovščina
19.08.2020, 16.30 ŽNK MB Tabor : ŽNK Olimpija T.B.
19.08.2020, 16.30 ŽNK Radomlje : ŽNK Cerklje
19.08.2020, 16.30 ŽNK MSM Savinja Ptuj : Primorje Ajdovščina
19.08.2020, 16.30 ŽNK Nona Pomurje Beltinci : ŽNK Krim RollJet
22.08.2020, 16.30 Primorje Ajdovščina : ŽNK Nona Pomurje Beltinci
22.08.2020, 16.30 ŽNK Olimpija T.B. : ŽNK MSM Savinja Ptuj
22.08.2020, 16.30 ŽNK Cerklje : ŽNK MB Tabor
22.08.2020, 16.30 ŽNK Krim RollJet : ŽNK Radomlje
26.08.2020, 17.00 NŠ Dravograd : Kety Emmi Bistrica
26.08.2020, 17.00 Fortis Jarenina : Šampion
26.08.2020, 17.00 Aluminij : Vipoll Veržej
26.08.2020, 17.00 Krško : Mura
26.08.2020, 17.00 Nafta 1903 : Beltinci
26.08.2020, 17.00 Drava Ptuj : Maribor
26.08.2020, 17.00 Celje : Fužinar
26.08.2020, 17.00 Rudar Velenje : Dravinja
26.08.2020, 17.00 Domžale : Koper
26.08.2020, 17.00 Gorica : Olimpija Ljubljana
26.08.2020, 17.00 Primorje : Triglav Kranj
26.08.2020, 17.00 Slovan : Tinex Šenčur
26.08.2020, 17.00 Brinje Grosuplje : Ilirska Bistrica
26.08.2020, 17.00 Jadran Železničar : Jesenice
26.08.2020, 17.00 Jadran Dekani : Bravo
26.08.2020, 17.00 Ilirija Extra-Lux : Krka

DELI NA