15. krog |   |  08.03.2025 ob 15.00

Rudar Trbovlje

  :  

Jesenice


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Trbovlje 37 22 2 13 81
Jesenice 37 13 2 22 56
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Trbovlje 19 14 1 4 52
Jesenice 19 4 1 14 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Trbovlje 18 8 1 9 29
Jesenice 18 9 1 8 34



Vse medsebojne tekme

POKALPU2324  3.krog  Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje, 25.11.2023, ob 13.00  Rudar Trbovlje - Jesenice 1:4  (1:1) 
3SNLC1718  14.krog  Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice, 18.11.2017, ob 13.30  SIJ Acroni Jesenice - Rudar Trbovlje 4:1  (2:1) 
3SNLC1718  1.krog  Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje, 19.08.2017, ob 17.30  Rudar Trbovlje - Jesenice 2:5  (1:5) 
2.SKL Z 15/16  23.krog  Trbovlje, Rudar ( umetna trava), 15.05.2016, ob 15.00  - Jesenice 2:1  (0:0) 
2.SML Z 15/16  23.krog  Trbovlje, Rudar ( umetna trava), 15.05.2016, ob 17.00  - Jesenice 2:0  (0:0) 
3.SNLC 15/16  20.krog  Jesenice, Podmežakla, 23.04.2016, ob 16.30  - Rudar Trbovlje 2:3  (1:1) 
2.SKL Z 15/16  10.krog  Jesenice, Podmžaklja, 25.10.2015, ob 12.30  - Rudar Trbovlje 1:0  (0:0) 
2.SML Z 15/16  10.krog  Jesenice, Podmežakla, 25.10.2015, ob 14.30  - Rudar Trbovlje 1:0  (0:0) 
3.SNLC 15/16  7.krog  Trbovlje, Stadion Rudar, 03.10.2015, ob 16.00  - Jesenice 3:0  (2:0) 
2.SKL Z 14/15  23.krog  Trbovlje, Rudar, 13.05.2015, ob 15.30  - Jesenice 1:0  (1:0) 
2.SML Z 14/15  23.krog  Trbovlje, Rudar, 13.05.2015, ob 17.30  - Jesenice 2:1  (0:1) 
2.SML Z 14/15  10.krog  Bohinjska Bistrica, Danica, 26.10.2014, ob 14.30  - Rudar Trbovlje 0:2  (0:1) 
2.SKL Z 14/15  10.krog  Bohinjska Bistrica, Danica, 26.10.2014, ob 12.30  - Rudar Trbovlje 1:1  (0:0) 
2.SML Z 11/12  19.krog  Trbovlje, NK Rudar (umetna trava), 22.04.2012, ob 17.00  - Jesenice 4:0  (2:0) 
2.SKL Z 11/12  19.krog  Trbovlje, NK Rudar (umetna trava), 22.04.2012, ob 15.00  - Jesenice 1:0  (1:0) 
2.SML Z 11/12  6.krog  JESENICE, PODMEŽAKLA, 18.09.2011, ob 17.30  - Rudar Trbovlje 0:2  (0:1) 
2.SKL Z 11/12  6.krog  JESENICE, PODMEŽAKLA, 18.09.2011, ob 14.30  - Rudar Trbovlje 1:0  (1:0) 
2.SML Z 09/10  24.krog  Jesenice, Podmežakla, 23.05.2010, ob 17.00  - Rudar Trbovlje 2:0  (2:0) 
2.SKL Z 09/10  24.krog  Jesenice, Podmežakla, 23.05.2010, ob 15.00  - Rudar Trbovlje 0:2  (0:2) 
2.SKL Z 09/10  11.krog  Trbovlje, NK Rudar Trbovlje, 08.11.2009, ob 12.00  - Jesenice 5:0  (2:0) 
2.SML Z 09/10  11.krog  Trbovlje, NK Rudar Trbovlje, 08.11.2009, ob 14.00  - Jesenice 4:0  (1:0) 
2.SML Z 08/09  25.krog  Trbovlje, NK Rudar Trbovlje, 31.05.2009, ob 18.00  - Jesenice 10:2  (3:0) 
2.SKL Z 08/09  25.krog  Trbovlje, NK Rudar Trbovlje, 31.05.2009, ob 16.00  - Jesenice 2:2  (0:1) 
2.SKL Z 08/09  12.krog  Jesenice, Podmežakla, 09.11.2008, ob 12.00  - Rudar Trbovlje 0:2  (0:2) 
2.SML Z 08/09  12.krog  Jesenice, Podmežakla, 09.11.2008, ob 14.00  - Rudar Trbovlje 0:1  (0:0) 
2.SKL Z 07/08  22.krog  Jesenice, Pod Mežaklo, 07.05.2008, ob 15.30  - Rudar Trbovlje 2:0  (2:0) 
2.SML Z 07/08  22.krog  Jesenice, Podmežakla, 07.05.2008, ob 17.30  - Rudar Trbovlje 8:2  (3:0) 
2.SML Z 07/08  9.krog  Trbovlje, Trbovlje, 07.10.2007, ob 16:00  - Jesenice 4:1  (3:1) 
2.SKL Z 07/08  9.krog  Trbovlje, Trbovlje, 07.10.2007, ob 14:00  - Jesenice 3:0  (2:0) 
2.SKL Z 06/07  23.krog  Trbovlje, Trbovlje, 13.05.2007, ob 15:30  - Jesenice 4:0  (1:0) 
2.SML Z 06/07  23.krog  Trbovlje, Trbovlje, 13.05.2007, ob 17:30  - Jesenice 1:0  (1:0) 
2.SML Z 06/07  10.krog  Jesenice, Jesenice, 15.10.2006, ob 15.30  - Rudar Trbovlje 0:7  (0:2) 
2.SKL Z 06/07  10.krog  Jesenice, Jesenice, 15.10.2006, ob 13:30  - Rudar Trbovlje 1:6  (0:4) 
2.SKL Z 02/03  16.krog  Jesenice, 30.03.2003, ob 13,00  - Rudar Trbovlje 5:0  (0:0) 
2.SML Z 02/03  16.krog  Jesenice, 30.03.2003, ob 15,00  - Rudar Trbovlje 6:0  (3:0) 
2.SKL Z 02/03  3.krog  Trbovlje, 07.09.2002, ob 14,30  - Jesenice 0:4  (0:1) 
2.SML Z 02/03  3.krog  Trbovlje, 07.09.2002, ob 16,30  - Jesenice 1:2  (1:1) 

15. krog
Bistrc  :  Fama Vipava
Svoboda Ljubljana  :  Roltek Dob
Škofja Loka  :  Eltron Šenčur
Eksist Žiri  :  Šobec Lesce
Zarica Kranj  :  Adria
Vrhnika  :  Izola
Rudar Trbovlje  :  Jesenice

LESTVICA
1 Jesenice 0 0
2 Zarica Kranj 0 0
3 Izola 0 0
4 Adria 0 0
5 Bistrc 0 0
6 Šobec Lesce 0 0
7 Svoboda Ljubljana 0 0
8 Škofja Loka 0 0
9 Fama Vipava 0 0
10 Vrhnika 0 0
11 Eksist Žiri 0 0
12 Roltek Dob 0 0
13 Rudar Trbovlje 0 0
14 Eltron Šenčur 0 0

STRELCI

DELI NA