29. krog |   | 

Aluminij

  :  

Olimpija Ljubljana


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 29 8 10 11 40
Olimpija Ljubljana 29 11 10 8 51
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 14 6 7 1 25
Olimpija Ljubljana 14 1 7 6 17
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 15 2 3 10 15
Olimpija Ljubljana 15 10 3 2 34



Vse medsebojne tekme

23/24  16.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 29.11.2023, ob 13.00  Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:0  (0:0) 
23/24  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 28.07.2023, ob 17.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 2:2  (1:0) 
22/23  15.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 27.11.2022, ob 13.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:2  (1:0) 
22/23  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.08.2022, ob 17.00  Nova KBM Aluminij - Olimpija Ljubljana 2:1  (1:1) 
21/22  24.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 08.05.2022, ob 13.00  Olimpija Ljubljana - Aluminij 0:1  (0:0) 
21/22  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 2, 30.10.2021, ob 14.00  Nova KBM Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:0) 
20/21  10.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 17.10.2020, ob 15.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 01.03.2020, ob 13.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:0) 
19/20  3.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 02.10.2019, ob 16.00  Olimpija Ljubljana - Aluminij 2:1  (1:1) 
18/19  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 18.05.2019, ob 13.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 3:0  (1:0) 
18/19  12.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 27.10.2018, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:3  (2:1) 
17/18  24.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.05.2018, ob 17.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 6:1  (3:0) 
17/18  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 25.11.2017, ob 13.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0  (0:0) 
16/17  21.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 17.05.2017, ob 16.30  Aluminij - Olimpija Ljubljana 3:3  (2:1) 
16/17  8.krog  Ljubljana, Stadion Kodeljevo, 01.10.2016, ob 15.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 1:1  (1:1) 
15/16  16.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 25.11.2015, ob 14.00  - Olimpija Ljubljana 2:4  (1:2) 
15/16  1.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 09.08.2015, ob 18.40  - Aluminij 2:0  (1:0) 
14/15  27.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 10.05.2015, ob 17.00  - Aluminij 4:3  (1:1) 
14/15  12.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.10.2014, ob 15.00  - Olimpija Ljubljana 3:1  (0:1) 
13/14  29.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 24.05.2014, ob 12.00  - Aluminij 2:0  (1:0) 
13/14  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.11.2013, ob 14.00  - Olimpija Ljubljana 3:1  (2:0) 
12/13  22.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 21.04.2013, ob 15.00  - Aluminij 3:0  (0:0) 
12/13  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.09.2012, ob 13.00  - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
11/12  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 26.11.2011, ob 13.00  - Olimpija Ljubljana 2:1  (2:0) 
11/12  1.krog  Ljubljana, Športni center Jama Ljubljana, 13.08.2011, ob 18.00  - Aluminij 2:0  (1:0) 
10/11  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 05.03.2011, ob 13.00  - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
10/11  3.krog  Ljubljana, Bežigrad, 15.09.2010, ob 17.00  - Aluminij 2:3  (1:1) 
09/10  18.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.03.2010, ob 14.00  - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
09/10  3.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 19.08.2009, ob 18.00  - Aluminij 1:0  (1:0) 

29. krog
Ilirija Extra-Lux  :  Gorica
Radomlje  :  Fužinar
Aluminij  :  Olimpija Ljubljana
Koper  :  Rudar Velenje
Brinje Grosuplje  :  Maribor
Bravo Mastercard  :  Domžale
Krka  :  A2S Celje
IB 1975 Ljubljana  :  Mura

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo Mastercard 0 0
3 A2S Celje 0 0
4 Domžale 0 0
5 Gorica 0 0
6 IB 1975 Ljubljana 0 0
7 Radomlje 0 0
8 Fužinar 0 0
9 Koper 0 0
10 Krka 0 0
11 Maribor 0 0
12 Mura 0 0
13 Ilirija Extra-Lux 0 0
14 Brinje Grosuplje 0 0
15 Olimpija Ljubljana 0 0
16 Rudar Velenje 0 0

STRELCI

DELI NA