28. krog |   | 

A2S Celje

  :  

IB 1975 Ljubljana


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 38 13 9 16 62
Interblock 38 16 9 13 65
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 5 4 10 32
Interblock 19 10 4 5 35
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 8 5 6 30
Interblock 19 6 5 8 30



Vse medsebojne tekme

18/19  26.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 25.05.2019, ob 17.30  VOC Celje - Interblock 6:0  (1:0) 
18/19  13.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 03.11.2018, ob 13.00  Interblock - Celje 1:1  (1:1) 
17/18  24.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 12.05.2018, ob 18.00  VOC Celje - Interblock 1:1  (1:1) 
17/18  11.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 22.10.2017, ob 13.00  Interblock - Celje 0:3  (0:1) 
16/17  16.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta, 11.03.2017, ob 14.00  Interblock - Celje 1:0  (1:0) 
16/17  3.krog  Arena Petrol, 20.08.2016, ob 16.00  VOC Celje - Interblock 1:1  (1:1) 
15/16  26.krog  Medvode, Ob Sori, 04.05.2016, ob 18.00  - Celje 2:3  (1:2) 
15/16  11.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 18.10.2015, ob 15.00  - Interblock 2:2  (0:0) 
14/15  20.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 21.03.2015, ob 15.00  - Celje 2:1  (2:1) 
14/15  5.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 23.08.2014, ob 17.30  - Interblock 1:2  (0:1) 
13/14  30.krog  Ljubljana Ježica, Ježica (umetna trava), 01.06.2014, ob 13.00  - Celje 3:0  (2:0) 
13/14  15.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 09.11.2013, ob 14.00  - Interblock 1:0  (1:0) 
12/13  16.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 01.12.2012, ob 13.00  - Celje 5:2  (3:0) 
12/13  1.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 11.08.2012, ob 18.00  - Interblock 2:3  (0:2) 
11/12  18.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 03.03.2012, ob 13.30  - Interblock 0:3  (0:0) 
11/12  3.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 07.09.2011, ob 18.00  - Celje 1:1  (1:0) 
10/11  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 08.06.2011, ob 16.30  - Interblock 0:1  (0:1) 
10/11  14.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 20.11.2010, ob 14.00  - Celje 2:3  (1:1) 
09/10  30.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.06.2010, ob 17.30  - Interblock 2:7  (0:2) 
09/10  15.krog  Ljubljana, LJ - Ježica, 02.12.2009, ob 14.00  - Celje 2:2  (2:1) 
08/09  16.krog  Ljubljana, ŽAK Spodnja Šiška, 30.11.2008, ob 13.30  - Celje 2:0  (1:0) 
08/09  1.krog  Celje, OLIMP, 02.08.2008, ob 18.00  - Interblock 2:3  (0:2) 
07/08  23.krog  Ljubljana, JEŽICA, 03.05.2008, ob 16.30  - Celje 0:2  (0:1) 
07/08  10.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 14.11.2007, ob 14.00  - Interblock 4:2  (2:1) 
06/07  23.krog  Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 02.05.2007, ob 19.00  - Interblock 4:0  (1:0) 
06/07  10.krog  ŽŠD Ljubljana - umetna trava, ŽŠD Ljubljaan - umetna trava, 14.10.2006, ob 15.30  - Celje 1:1  (0:0) 
05/06  16.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 12.03.2006, ob 15.00  - Interblock 3:2  (1:1) 
05/06  3.krog  ŽŠD Ljubljana-umetna trava, 13.08.2005, ob 18.00  - Celje 2:3  (1:0) 
04/05  23.krog  Ljubljana-Ježica, 14.05.2005, ob 16.30  - Celje 1:1  (1:1) 
04/05  10.krog  Skalna klet - Celje, 09.10.2004, ob 13.30  - Interblock 0:1  (0:0) 
03/04  17.krog  Ljubljana-Ježica, 03.04.2004, ob 16.00  - Celje 2:3  (1:1) 
03/04  4.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 30.08.2003, ob 17.00  - Interblock 2:3  (1:2) 
02/03  25.krog  Ljubljana-Ježica, 01.06.2003, ob 13.00  - Celje 0:1  (0:0) 
02/03  12.krog  Na igrišču NK Olimp, 30.10.2002, ob 14.00  - Interblock 0:2  (0:1) 
01/02  20.krog  Ljubljana-Ježica, 07.04.2002, ob 16.00  - Celje 1:3  (1:2) 
01/02  7.krog  Na igrišču NK Olimp, 03.11.2001, ob 14.00  - Interblock 1:1  (1:1) 
00/01  21.krog  Olimp, 27.04.2001, ob 13.00  - Interblock 0:1  (0:1) 
00/01  8.krog  Ljubljana-Ježica, 23.09.2000, ob 16.30  - Celje 2:0  (1:0) 

28. krog
Gorica  :  Mura
A2S Celje  :  IB 1975 Ljubljana
Domžale  :  Krka
Maribor  :  Bravo Mastercard
Rudar Velenje  :  Brinje Grosuplje
Olimpija Ljubljana  :  Koper
Fužinar  :  Aluminij
Ilirija Extra-Lux  :  Radomlje

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo Mastercard 0 0
3 A2S Celje 0 0
4 Domžale 0 0
5 Gorica 0 0
6 IB 1975 Ljubljana 0 0
7 Radomlje 0 0
8 Fužinar 0 0
9 Koper 0 0
10 Krka 0 0
11 Maribor 0 0
12 Mura 0 0
13 Ilirija Extra-Lux 0 0
14 Brinje Grosuplje 0 0
15 Olimpija Ljubljana 0 0
16 Rudar Velenje 0 0

STRELCI

DELI NA