21. krog |   | 

Maribor

  :  

Rudar Velenje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 37 24 8 5 86
Rudar Velenje 37 5 8 24 31
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 15 2 1 46
Rudar Velenje 18 1 2 15 10
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 19 9 6 4 40
Rudar Velenje 19 4 6 9 21



Vse medsebojne tekme

23/24  23.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 01.04.2024, ob 16.00  Maribor - Rudar Velenje Korektbau 4:1  (2:1) 
23/24  8.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 08.11.2023, ob 16.00  Rudar Velenje Korektbau - Maribor 3:1  (2:0) 
19/20  13.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 01.12.2019, ob 13.00  Rudar Velenje - Maribor 2:1  (0:1) 
16/17  22.krog  Velenje, Umetna trava, 29.04.2017, ob 16.30  Rudar Velenje - Maribor 0:7  (0:3) 
16/17  9.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 19.10.2016, ob 14.00  Maribor - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 
15/16  16.krog  Velenje, Velenje - umetna trava, 25.11.2015, ob 14.00  - Maribor 2:2  (0:0) 
15/16  1.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 07.08.2015, ob 17.30  - Rudar Velenje 2:1  (0:1) 
14/15  19.krog  Velenje, Umetna trava, 15.03.2015, ob 15.00  - Maribor 1:2  (0:0) 
14/15  4.krog  Maribor, Športni park Tabor, 21.08.2014, ob 17.30  - Rudar Velenje 1:0  (1:0) 
13/14  23.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 11.04.2014, ob 19.00  - Rudar Velenje 2:2  (0:1) 
13/14  8.krog  Velenje, Umetna trava, 22.09.2013, ob 16.30  - Maribor 0:3  (0:1) 
12/13  28.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.06.2013, ob 17.30  - Rudar Velenje 3:1  (2:1) 
12/13  13.krog  Velenje, Umetna trava, 10.11.2012, ob 14.00  - Maribor 1:2  (1:2) 
11/12  28.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 09.06.2012, ob 15.00  - Rudar Velenje 1:0  (1:0) 
11/12  13.krog  Velenje, Umetna trava, 05.11.2011, ob 14.00  - Maribor 1:1  (0:0) 
10/11  26.krog  Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 22.05.2011, ob 13.00  - Maribor 1:3  (1:1) 
10/11  11.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 23.10.2010, ob 15.30  - Rudar Velenje 3:1  (1:1) 
09/10  20.krog  Velenje, Ob jezeru, 20.03.2010, ob 15.00  - Maribor 1:0  (0:0) 
09/10  5.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.08.2009, ob 17.00  - Rudar Velenje 3:0  (0:0) 
08/09  19.krog  Velenje, Velenje-umetna trava, 08.03.2009, ob 15.00  - Maribor 0:0  (0:0) 
08/09  4.krog  Maribor, Ljudski vrt, 21.10.2008, ob 15.00  - Rudar Velenje 4:1  (2:1) 
07/08  17.krog  Maribor, Ljudski vrt, 09.03.2008, ob 14.00  - Rudar Velenje 1:0  (0:0) 
07/08  4.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 05.09.2007, ob 17.00  - Maribor 2:5  (1:3) 
06/07  26.krog  Velenje, Velenje, 18.05.2007, ob 18.00  - Maribor 0:0  (0:0) 
06/07  13.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 04.11.2006, ob 14.00  - Rudar Velenje 1:1  (0:1) 
05/06  21.krog  Velenje - umetna trava, 13.04.2006, ob 16.00  - Maribor 0:3  (0:1) 
05/06  8.krog  Maribor, 25.09.2005, ob 12.00  - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 
04/05  23.krog  Maribor, 14.05.2005, ob 16.30  - Rudar Velenje 4:0  (1:0) 
04/05  10.krog  Velenje-igrišče z umetno travo, 09.10.2004, ob 15.30  - Maribor 1:1  (1:0) 
03/04  17.krog  Velenje, 03.04.2004, ob 16.00  - Maribor 1:3  (0:1) 
03/04  4.krog  Maribor, 08.10.2003, ob 15.30  - Rudar Velenje 2:0  (1:0) 
02/03  14.krog  Velenje, 09.11.2002, ob 14.00  - Maribor 1:4  (0:2) 
02/03  1.krog  Maribor, 11.08.2002, ob 17.00  - Rudar Velenje 6:1  (1:0) 
01/02  23.krog  Na igrišču v Mozirju, 04.05.2002, ob 15.00  - Maribor 2:0  (2:0) 
01/02  10.krog  Na igrišču NK Železničar-MB, 07.10.2001, ob 15.30  - Rudar Velenje 3:0  (2:0) 
00/01  16.krog  Maribor, 18.03.2001, ob 15.00  - Rudar Velenje 0:1  (0:0) 
00/01  3.krog  Velenje, 03.10.2000, ob 16.00  - Maribor 2:2  (0:1) 

21. krog
Brinje Grosuplje  :  Gorica
Bravo Mastercard  :  Koper
Krka  :  Aluminij
IB 1975 Ljubljana  :  Radomlje
Mura  :  Ilirija Extra-Lux
A2S Celje  :  Fužinar
Domžale  :  Olimpija Ljubljana
Maribor  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo Mastercard 0 0
3 A2S Celje 0 0
4 Domžale 0 0
5 Gorica 0 0
6 IB 1975 Ljubljana 0 0
7 Radomlje 0 0
8 Fužinar 0 0
9 Koper 0 0
10 Krka 0 0
11 Maribor 0 0
12 Mura 0 0
13 Ilirija Extra-Lux 0 0
14 Brinje Grosuplje 0 0
15 Olimpija Ljubljana 0 0
16 Rudar Velenje 0 0

STRELCI

DELI NA