20. krog |   | 

Aluminij

  :  

IB 1975 Ljubljana


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 32 6 5 21 33
Interblock 32 21 5 6 67
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 3 3 10 15
Interblock 16 10 3 3 31
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 3 2 11 18
Interblock 16 11 2 3 36



Vse medsebojne tekme

18/19  18.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 30.03.2019, ob 13.00  Interblock - Aluminij 3:3  (0:1) 
18/19  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.09.2018, ob 16.30  Aluminij - Interblock 2:0  (1:0) 
17/18  14.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.11.2017, ob 14.00  Aluminij - Interblock 1:1  (1:1) 
17/18  1.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 23.08.2017, ob 17.00  Interblock - Aluminij 3:1  (2:0) 
16/17  14.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Bele, 12.11.2016, ob 14.00  Interblock - Aluminij 1:0  (0:0) 
16/17  1.krog  NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.08.2016, ob 17.30  Aluminij - Interblock 1:3  (0:1) 
15/16  29.krog  Medvode, OB Sori - naravna, 22.05.2016, ob 15.00  - Aluminij 0:1  (0:1) 
15/16  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.10.2015, ob 14.00  - Interblock 0:2  (0:0) 
14/15  18.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.11.2014, ob 14.00  - Interblock 0:2  (0:0) 
14/15  3.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 16.08.2014, ob 18.00  - Aluminij 3:0  (1:0) 
13/14  20.krog  Ljubljana, LJ-Ježica, umetna trava, 22.03.2014, ob 13.00  - Aluminij 3:1  (0:0) 
13/14  5.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 31.08.2013, ob 13.00  - Interblock 0:0  (0:0) 
12/13  21.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 13.04.2013, ob 16.00  - Interblock 0:0  (0:0) 
12/13  6.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 08.09.2012, ob 13.00  - Aluminij 5:1  (0:0) 
11/12  21.krog  Ljubljana, Lj Ježica - umetna trava, 24.03.2012, ob 13.00  - Aluminij 2:1  (1:1) 
11/12  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 17.09.2011, ob 16.30  - Interblock 2:4  (1:2) 
10/11  17.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - umetna trava, 12.12.2010, ob 13.30  - Aluminij 2:2  (2:1) 
10/11  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.08.2010, ob 18.00  - Interblock 0:1  (0:1) 
09/10  25.krog  Ljubljana, Štefana Beleta- umetna trava, 01.05.2010, ob 13.00  - Aluminij 1:2  (1:2) 
09/10  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 03.10.2009, ob 13.30  - Interblock 2:4  (1:0) 
08/09  20.krog  Ljubljana, Ježica, 15.03.2009, ob 15.00  - Aluminij 3:0  (2:0) 
08/09  5.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 02.09.2008, ob 15.00  - Interblock 0:4  (0:3) 
07/08  17.krog  ljubljana, ježica, 07.03.2008, ob 14.00  - Aluminij 3:0  (1:0) 
07/08  4.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 05.09.2007, ob 17.00  - Interblock 1:0  (0:0) 
06/07  21.krog  Kidričevo, Kidričevo-pomožno travnato, 14.04.2007, ob 16.00  - Interblock 0:2  (0:2) 
06/07  8.krog  ŽŠD Ljubljana - umetna trava, ŽŠD Ljubljana - umetna trava, 12.09.2006, ob 16.30  - Aluminij 3:1  (2:0) 
05/06  24.krog  Igrišče ŽŠD Ljubljana, 06.05.2006, ob 17.00  - Aluminij 1:0  (1:0) 
05/06  11.krog  Kidričevo, 22.10.2005, ob 15.30  - Interblock 0:4  (0:2) 
04/05  15.krog  Kidričevo, 28.11.2004, ob 13.30  - Interblock 4:1  (1:0) 
04/05  2.krog  Ljubljana-Ježica, 14.08.2004, ob 17.00  - Aluminij 0:3  (0:0) 
01/02  22.krog  Ljubljana-Ježica, 21.04.2002, ob 16.00  - Aluminij 3:2  (2:0) 
01/02  9.krog  Kidričevo, 29.09.2001, ob 15.30  - Interblock 2:3  (1:1) 

20. krog
Gorica  :  Rudar Velenje
Olimpija Ljubljana  :  Maribor
Fužinar  :  Domžale
Ilirija Extra-Lux  :  A2S Celje
Radomlje  :  Mura
Aluminij  :  IB 1975 Ljubljana
Koper  :  Krka
Brinje Grosuplje  :  Bravo Mastercard

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo Mastercard 0 0
3 A2S Celje 0 0
4 Domžale 0 0
5 Gorica 0 0
6 IB 1975 Ljubljana 0 0
7 Radomlje 0 0
8 Fužinar 0 0
9 Koper 0 0
10 Krka 0 0
11 Maribor 0 0
12 Mura 0 0
13 Ilirija Extra-Lux 0 0
14 Brinje Grosuplje 0 0
15 Olimpija Ljubljana 0 0
16 Rudar Velenje 0 0

STRELCI

DELI NA