19. krog |   | 

IB 1975 Ljubljana

  :  

Koper


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 36 9 8 19 48
Koper 36 19 8 9 80
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 18 5 6 7 22
Koper 18 7 6 5 30
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 18 4 2 12 26
Koper 18 12 2 4 50



Vse medsebojne tekme

17/18  26.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 27.05.2018, ob 13.00  Koper - Interblock 2:3  (1:0) 
17/18  13.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 04.11.2017, ob 13.00  Interblock - Koper 2:2  (1:0) 
16/17  21.krog  Medvode, Štadion ob Sori, 22.04.2017, ob 16.00  Interblock - Koper 2:1  (1:0) 
16/17  8.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 02.10.2016, ob 16.00  Koper - Interblock 0:1  (0:0) 
15/16  24.krog  Medvode, Štadion ob Sori, 16.04.2016, ob 16.00  - Koper 0:1  (0:0) 
15/16  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika - naravna trava, 03.10.2015, ob 16.00  - Interblock 0:4  (0:1) 
14/15  29.krog  Koper, ŠRC Bonifika- umetna rtrava, 04.06.2015, ob 18.00  - Interblock 1:2  (0:1) 
14/15  14.krog  Ljubljana, Ježica- umetna trava, 26.11.2014, ob 14.00  - Koper 1:5  (1:3) 
13/14  29.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 24.05.2014, ob 17.00  - Interblock 2:1  (0:0) 
13/14  14.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta, 03.11.2013, ob 14.00  - Koper 1:3  (1:1) 
12/13  22.krog  Ljubljana, ŠP Štefana Beleta, 20.04.2013, ob 16.00  - Koper 1:1  (0:0) 
12/13  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 16.09.2012, ob 15.00  - Interblock 3:1  (2:0) 
11/12  28.krog  Koper, Šrc Bonifika, umetna trava, 10.06.2012, ob 18.00  - Interblock 4:2  (2:1) 
11/12  13.krog  Ljubljana, Ježica (umetna trava), 05.11.2011, ob 14.00  - Koper 0:1  (0:0) 
10/11  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 27.02.2011, ob 14.00  - Interblock 2:0  (0:0) 
10/11  1.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 14.08.2010, ob 18.00  - Koper 2:1  (0:0) 
09/10  26.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 07.05.2010, ob 17.00  - Interblock 4:1  (2:0) 
09/10  11.krog  Ljubljana Ježica, Štefana Beleta, 25.10.2009, ob 14.30  - Koper 3:0  (0:0) 
08/09  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 28.03.2009, ob 14.00  - Interblock 1:1  (1:1) 
08/09  7.krog  Ljubljana, LJ-Ježica-umetna trava, 14.09.2008, ob 16.30  - Koper 1:1  (1:1) 
07/08  18.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 24.03.2008, ob 15.00  - Interblock 3:2  (0:1) 
07/08  5.krog  LJ-Ježica-umetna trava, LJ-Ježica-umetna trava, 01.09.2007, ob 17.00  - Koper 2:2  (1:0) 
06/07  19.krog  Koper, Koper-umetna trava, 01.04.2007, ob 16.00  - Interblock 1:0  (1:0) 
06/07  6.krog  ŽŠD Ljubljana - umetna trava, ŽŠD Ljubljana - umetna trava, 02.09.2006, ob 17.00  - Koper 0:1  (0:0) 
05/06  19.krog  ŽŠD Ljubljana-umetna trava, 02.04.2006, ob 16.00  - Koper 0:3  (0:1) 
05/06  6.krog  Koper - umetna trava, 03.09.2005, ob 17.00  - Interblock 4:1  (3:0) 
04/05  22.krog  Koper - umetna trava, 08.05.2005, ob 16.30  - Interblock 7:1  (4:1) 
04/05  9.krog  Ljubljana-Ježica, 02.10.2004, ob 15.30  - Koper 3:0  (2:0) 
03/04  26.krog  Koper, 12.06.2004, ob 17.00  - Interblock 10:4  (4:1) 
03/04  13.krog  Ljubljana-Ježica, 08.11.2003, ob 14.00  - Koper 0:5  (0:3) 
02/03  24.krog  Koper, 10.05.2003, ob 16.30  - Interblock 2:0  (0:0) 
02/03  11.krog  Ljubljana-Ježica, 27.10.2002, ob 14.00  - Koper 1:1  (0:1) 
01/02  21.krog  Na igrišču v Dekanih, 14.04.2002, ob 16.00  - Interblock 3:1  (0:1) 
01/02  8.krog  Ljubljana-Ježica, 23.09.2001, ob 16.30  - Koper 2:2  (1:1) 
00/01  23.krog  Koper, 05.05.2001, ob 17.00  - Interblock 1:1  (0:0) 
00/01  10.krog  Ljubljana-Ježica, 07.10.2000, ob 15.30  - Koper 1:0  (0:0) 

19. krog
Bravo Mastercard  :  Gorica
Krka  :  Brinje Grosuplje
IB 1975 Ljubljana  :  Koper
Mura  :  Aluminij
A2S Celje  :  Radomlje
Domžale  :  Ilirija Extra-Lux
Maribor  :  Fužinar
Rudar Velenje  :  Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo Mastercard 0 0
3 A2S Celje 0 0
4 Domžale 0 0
5 Gorica 0 0
6 IB 1975 Ljubljana 0 0
7 Radomlje 0 0
8 Fužinar 0 0
9 Koper 0 0
10 Krka 0 0
11 Maribor 0 0
12 Mura 0 0
13 Ilirija Extra-Lux 0 0
14 Brinje Grosuplje 0 0
15 Olimpija Ljubljana 0 0
16 Rudar Velenje 0 0

STRELCI

DELI NA