14. krog |   |  08.11.2024

Rudar Velenje

  :  

Koper


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 38 10 9 19 53
Koper 38 19 9 10 93
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 19 4 3 12 22
Koper 19 12 3 4 43
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 19 6 6 7 31
Koper 19 7 6 6 50



Vse medsebojne tekme

23/24  24.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 05.04.2024, ob 18.00  Rudar Velenje Korektbau - Koper 2:1  (0:0) 
23/24  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 23.09.2023, ob 16.00  Koper - Rudar Velenje 1:1  (1:0) 
19/20  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 01.03.2020, ob 17.00  Koper - Rudar Velenje 1:1  (1:0) 
19/20  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 31.08.2019, ob 17.00  Rudar Velenje - Koper 0:2  (0:1) 
16/17  24.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 13.05.2017, ob 15.00  Koper - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 
16/17  11.krog  Velenje, Umetna trava, 22.10.2016, ob 15.00  Rudar Velenje - Koper 1:6  (0:2) 
15/16  23.krog  Koper, ŠRC Bonifika- umetna trava, 09.04.2016, ob 16.00  - Rudar Velenje 3:3  (2:1) 
15/16  8.krog  Šoštanj, Šoštanj - naravna trava, 26.09.2015, ob 13.00  - Koper 2:2  (1:1) 
14/15  21.krog  Velenje, Umetna trava, 29.03.2015, ob 16.00  - Koper 2:1  (0:0) 
14/15  6.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 30.08.2014, ob 18.00  - Rudar Velenje 7:1  (3:0) 
13/14  26.krog  Koper, ŠRC Bonifka - umetna trava, 03.05.2014, ob 17.00  - Rudar Velenje 6:0  (3:0) 
13/14  11.krog  Velenje, Umetna trava, 06.11.2013, ob 15.00  - Koper 0:2  (0:2) 
12/13  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 02.12.2012, ob 14.00  - Rudar Velenje 9:0  (0:0) 
12/13  1.krog  Velenje, Umetna trava, 11.08.2012, ob 18.00  - Koper 0:1  (0:0) 
11/12  26.krog  Koper, Šrc Bonifika, umetna trava, 20.05.2012, ob 17.00  - Rudar Velenje 1:2  (1:0) 
11/12  11.krog  Velenje, Umetna trava, 22.10.2011, ob 15.30  - Koper 2:0  (0:0) 
10/11  27.krog  Koper, Šrc Bonifika, 08.05.2011, ob 16.30  - Rudar Velenje 3:1  (1:0) 
10/11  12.krog  Velenje, Umetna trava, 07.11.2010, ob 14.00  - Koper 1:4  (0:1) 
09/10  16.krog  Velenje, Umetna trava-Velenje, 29.11.2009, ob 13.30  - Koper 1:1  (0:1) 
09/10  1.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 02.09.2009, ob 19.00  - Rudar Velenje 3:5  (2:4) 
08/09  29.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 23.05.2009, ob 18.00  - Rudar Velenje 2:2  (1:0) 
08/09  14.krog  Velenje, Velenje-umetna trava, 15.11.2008, ob 14.00  - Koper 2:6  (0:5) 
07/08  26.krog  Velenje, Ob jezeru, 31.05.2008, ob 16.30  - Koper 0:2  (0:1) 
07/08  13.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 04.11.2007, ob 14.00  - Rudar Velenje 2:3  (1:2) 
06/07  21.krog  KOPER, ŠRC BONIFIKA, 14.04.2007, ob 16:00  - Rudar Velenje 0:2  (0:0) 
06/07  8.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 13.09.2006, ob 16.30  - Koper 1:3  (0:0) 
05/06  20.krog  Koper - umetna trava, 08.04.2006, ob 16.00  - Rudar Velenje 2:2  (1:1) 
05/06  7.krog  Velenje - umetna trava, 20.09.2005, ob 16.30  - Koper 1:2  (1:2) 
04/05  16.krog  Koper - igrišče z umetno travo, 19.03.2005, ob 13.00  - Rudar Velenje 3:2  (1:1) 
04/05  3.krog  Velenje, 21.08.2004, ob 17.00  - Koper 1:1  (1:0) 
03/04  24.krog  Koper, 30.05.2004, ob 17.00  - Rudar Velenje 1:1  (1:1) 
03/04  11.krog  Na igrišču v Mozirju, 25.10.2003, ob 15.30  - Koper 1:4  (0:2) 
02/03  22.krog  Velenje, 26.04.2003, ob 16.00  - Koper 0:2  (0:1) 
02/03  9.krog  Koper, 05.10.2002, ob 15.30  - Rudar Velenje 2:0  (0:0) 
01/02  18.krog  Na igrišču v Mozirju, 23.03.2002, ob 12.00  - Koper 0:1  (0:0) 
01/02  5.krog  Koper, 02.09.2001, ob 16.30  - Rudar Velenje 1:4  (1:2) 
00/01  26.krog  Velenje, Stadion ob jezeru, 26.05.2001, ob 17.00  - Koper 5:2  (3:0) 
00/01  13.krog  Koper, 28.10.2000, ob 14.00  - Rudar Velenje 0:1  (0:1) 

14. krog
Gorica  :  Ilirija Extra-Lux
Fužinar  :  Radomlje
Olimpija Ljubljana  :  Aluminij
Rudar Velenje  :  Koper
Maribor  :  Brinje Grosuplje
Domžale  :  Bravo Mastercard
A2S Celje  :  Krka
Mura  :  IB 1975 Ljubljana

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo Mastercard 0 0
3 A2S Celje 0 0
4 Domžale 0 0
5 Gorica 0 0
6 IB 1975 Ljubljana 0 0
7 Radomlje 0 0
8 Fužinar 0 0
9 Koper 0 0
10 Krka 0 0
11 Maribor 0 0
12 Mura 0 0
13 Ilirija Extra-Lux 0 0
14 Brinje Grosuplje 0 0
15 Olimpija Ljubljana 0 0
16 Rudar Velenje 0 0

STRELCI

DELI NA