11. krog |   |  23.10.2024

IB 1975 Ljubljana

  :  

Maribor


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 38 8 7 23 42
Maribor 38 23 7 8 94
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 19 5 4 10 25
Maribor 19 10 4 5 33
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 19 3 3 13 17
Maribor 19 13 3 3 61



Vse medsebojne tekme

18/19  24.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 12.05.2019, ob 17.00  Maribor - Interblock 7:0  (5:0) 
18/19  11.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 20.10.2018, ob 11.00  Interblock - Maribor 0:3  (0:0) 
17/18  19.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 31.03.2018, ob 13.00  Interblock - Maribor 0:0  (0:0) 
17/18  6.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 17.09.2017, ob 16.00  Maribor - Interblock 4:0  (1:0) 
16/17  19.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta, 08.04.2017, ob 15.00  Interblock - Maribor 1:4  (0:1) 
16/17  6.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 18.09.2016, ob 16.00  Maribor - Interblock 2:0  (2:0) 
15/16  17.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 21.11.2015, ob 14.00  - Interblock 7:2  (2:1) 
15/16  2.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 09.09.2015, ob 17.00  - Maribor 2:0  (1:0) 
14/15  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.05.2015, ob 12.00  - Interblock 2:3  (2:2) 
14/15  12.krog  Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 18.10.2014, ob 16.00  - Maribor 0:1  (0:0) 
13/14  26.krog  Ljubljana, Štefana Beleta, 02.05.2014, ob 13.00  - Maribor 2:2  (1:1) 
13/14  11.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.11.2013, ob 14.00  - Interblock 7:0  (3:0) 
12/13  25.krog  Lj. Ježica, Lj. Ježica - umetna trava, 04.06.2013, ob 18.00  - Maribor 2:4  (2:1) 
12/13  10.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 21.10.2012, ob 19.00  - Interblock 2:1  (1:0) 
11/12  17.krog  Ljubljana, Ježica (umetna trava), 03.12.2011, ob 13.30  - Maribor 0:1  (0:1) 
11/12  2.krog  Maribor, Ljudski vrt, 19.08.2011, ob 19.00  - Interblock 4:0  (2:0) 
10/11  30.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 11.06.2011, ob 18.00  - Maribor 1:2  (0:0) 
10/11  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 08.12.2010, ob 14.00  - Interblock 1:2  (0:0) 
09/10  28.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.05.2010, ob 15.00  - Interblock 4:3  (4:1) 
09/10  13.krog  Ljubljana, Športni park Štefan Bele, 08.11.2009, ob 14.00  - Maribor 5:1  (1:0) 
08/09  27.krog  Ljubljana, Ježica, 09.05.2009, ob 17.00  - Maribor 4:0  (1:0) 
08/09  12.krog  Maribor, Ljudski vrt, 31.10.2008, ob 13.00  - Interblock 0:2  (0:0) 
07/08  22.krog  Maribor, Ljudski vrt, 19.04.2008, ob 16.00  - Interblock 1:1  (1:1) 
07/08  9.krog  Lj-Ježica - umetna trava, Lj-Ježica - umetna trava, 17.10.2007, ob 15.30  - Maribor 0:2  (0:2) 
06/07  24.krog  Ljubljana, Ljubljana-Ježica umetna trava, 05.05.2007, ob 16.30  - Maribor 0:0  (0:0) 
06/07  11.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 21.10.2006, ob 15.30  - Interblock 2:1  (2:0) 
05/06  20.krog  Maribor - umetna trava, 08.04.2006, ob 16.00  - Interblock 1:1  (0:0) 
05/06  7.krog  Centralni štadion LJ-Bežigrad, 20.09.2005, ob 16.30  - Maribor 0:4  (0:3) 
04/05  16.krog  Ljubljana-Ježica, 19.03.2005, ob 15.00  - Maribor 1:1  (1:0) 
04/05  3.krog  Maribor, 21.08.2004, ob 17.00  - Interblock 7:0  (2:0) 
03/04  18.krog  Maribor, 10.04.2004, ob 14.00  - Interblock 2:0  (2:0) 
03/04  5.krog  Ljubljana-Ježica, 07.09.2003, ob 16.30  - Maribor 1:5  (0:0) 
02/03  20.krog  Maribor, Ljudski vrt, 12.04.2003, ob 16.00  - Interblock 5:1  (2:1) 
02/03  7.krog  Ljubljana-Ježica, 22.09.2002, ob 16.30  - Maribor 2:3  (1:1) 
01/02  16.krog  Maribor, 10.03.2002, ob 15.00  - Interblock 3:0  (0:0) 
01/02  3.krog  Lj-Ježica, 25.08.2001, ob 17.00  - Maribor 3:0  (2:0) 
00/01  26.krog  Maribor, 26.05.2001, ob 17.00  - Interblock 0:0  (0:0) 
00/01  13.krog  Ljubljana-Ježica, 29.10.2000, ob 14.00  - Maribor 1:0  (0:0) 

11. krog
A2S Celje  :  Gorica
Mura  :  Domžale
IB 1975 Ljubljana  :  Maribor
Krka  :  Rudar Velenje
Bravo Mastercard  :  Olimpija Ljubljana
Brinje Grosuplje  :  Fužinar
Koper  :  Ilirija Extra-Lux
Aluminij  :  Radomlje

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo Mastercard 0 0
3 A2S Celje 0 0
4 Domžale 0 0
5 Gorica 0 0
6 IB 1975 Ljubljana 0 0
7 Radomlje 0 0
8 Fužinar 0 0
9 Koper 0 0
10 Krka 0 0
11 Maribor 0 0
12 Mura 0 0
13 Ilirija Extra-Lux 0 0
14 Brinje Grosuplje 0 0
15 Olimpija Ljubljana 0 0
16 Rudar Velenje 0 0

STRELCI

DELI NA