9. krog |   |  05.10.2024

Koper

  :  

Aluminij


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 39 19 8 12 71
Aluminij 39 12 8 19 53
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 20 13 4 3 46
Aluminij 20 3 4 13 22
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 19 6 4 9 25
Aluminij 19 9 4 6 31



Vse medsebojne tekme

23/24  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 09.12.2023, ob 14.00  Koper - Aluminij 3:2  (0:1) 
23/24  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.08.2023, ob 17.00  Aluminij - Koper 2:3  (1:2) 
22/23  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 04.03.2023, ob 14.30  Koper - Aluminij 0:2  (0:2) 
22/23  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.08.2022, ob 17.00  Nova KBM Aluminij - Koper 0:0  (0:0) 
21/22  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 26.02.2022, ob 14.30  Nova KBM Aluminij - Koper 1:2  (0:0) 
21/22  3.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 18.08.2021, ob 19.00  Koper - Aluminij 1:0  (0:0) 
20/21  1.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 29.08.2020, ob 19.00  Koper - Aluminij 1:4  (1:1) 
19/20  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 08.03.2020, ob 16.00  Koper - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.09.2019, ob 16.00  Aluminij - Koper 1:0  (0:0) 
17/18  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 14.00  Aluminij - Koper 3:0  (1:0) 
17/18  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 12.08.2017, ob 19.00  Koper - Aluminij 3:1  (1:1) 
16/17  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 01.04.2017, ob 16.00  Koper - Aluminij 3:1  (1:0) 
16/17  5.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 10.09.2016, ob 16.30  Aluminij - Koper 1:2  (0:1) 
15/16  19.krog  Koper- umetna trava, ŠRC Bonifika, 12.12.2015, ob 13.00  - Aluminij 4:2  (1:2) 
15/16  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.08.2015, ob 17.00  - Koper 4:1  (2:0) 
14/15  25.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 25.04.2015, ob 17.00  - Aluminij 0:0  (0:0) 
14/15  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.10.2014, ob 15.00  - Koper 0:0  (0:0) 
13/14  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 01.12.2013, ob 14.00  - Aluminij 7:0  (3:0) 
13/14  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.08.2013, ob 17.30  - Koper 2:6  (0:2) 
12/13  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 17.03.2013, ob 15.00  - Aluminij 5:0  (1:0) 
12/13  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.08.2012, ob 18.00  - Koper 0:1  (0:0) 
11/12  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 03.12.2011, ob 13.30  - Aluminij 1:0  (0:0) 
11/12  2.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2011, ob 18.00  - Koper 2:1  (1:0) 
10/11  22.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 02.04.2011, ob 15.00  - Koper 4:2  (0:0) 
10/11  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 19.09.2010, ob 16.30  - Aluminij 3:4  (1:1) 
09/10  30.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 06.06.2010, ob 18.30  - Aluminij 1:0  (1:0) 
09/10  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.11.2009, ob 14.00  - Koper 2:2  (0:1) 
08/09  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 20.03.2009, ob 13.00  - Koper 1:0  (1:0) 
08/09  6.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 06.09.2008, ob 17.00  - Aluminij 2:2  (0:0) 
07/08  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 20.04.2008, ob 16.00  - Aluminij 3:1  (2:0) 
07/08  9.krog  Kidričevo, Kidričevo, 29.09.2007, ob 16.30  - Koper 0:0  (0:0) 
06/07  24.krog  Koper, Koper-umetna trava, 05.05.2007, ob 16.30  - Aluminij 2:0  (1:0) 
06/07  11.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 21.10.2006, ob 15.30  - Koper 0:1  (0:0) 
05/06  21.krog  Kidričevo - umetna trava, 12.04.2006, ob 16.00  - Koper 4:2  (2:0) 
05/06  8.krog  Koper - umetna trava, 24.09.2005, ob 16.30  - Aluminij 0:0  (0:0) 
04/05  18.krog  Koper-igrišče z umetno travo, 03.04.2005, ob 16.00  - Aluminij 5:2  (3:2) 
04/05  5.krog  Kidričevo, 28.08.2004, ob 17.00  - Koper 3:2  (1:2) 
01/02  14.krog  Kidričevo, 11.11.2001, ob 14.00  - Koper 1:0  (0:0) 
01/02  1.krog  Koper, 11.08.2001, ob 17.00  - Aluminij 2:1  (2:1) 

9. krog
Domžale  :  Gorica
A2S Celje  :  Maribor
Mura  :  Rudar Velenje
IB 1975 Ljubljana  :  Olimpija Ljubljana
Krka  :  Fužinar
Bravo Mastercard  :  Ilirija Extra-Lux
Brinje Grosuplje  :  Radomlje
Koper  :  Aluminij

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo Mastercard 0 0
3 A2S Celje 0 0
4 Domžale 0 0
5 Gorica 0 0
6 IB 1975 Ljubljana 0 0
7 Radomlje 0 0
8 Fužinar 0 0
9 Koper 0 0
10 Krka 0 0
11 Maribor 0 0
12 Mura 0 0
13 Ilirija Extra-Lux 0 0
14 Brinje Grosuplje 0 0
15 Olimpija Ljubljana 0 0
16 Rudar Velenje 0 0

STRELCI

DELI NA