5. krog |   |  31.08.2024

A2S Celje

  :  

Ilirija Extra-Lux


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 15 9 1 5 20
ND Ilirija 15 5 1 9 18
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 7 6 0 1 14
ND Ilirija 7 1 0 6 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 8 3 1 4 6
ND Ilirija 8 4 1 3 15



Vse medsebojne tekme

23/24  25.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 14.04.2024, ob 17.00  Ilirija Extra-Lux - A2S Celje 2:1  (1:1) 
23/24  10.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 29.09.2023, ob 16.00  A2S Celje - ND Ilirija 4:0  (0:0) 
22/23  15.krog  Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 26.11.2022, ob 13.30  A2S Celje - ND Ilirija 0:3  (0:2) 
22/23  2.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 13.08.2022, ob 18.00  Ilirija Extra-Lux - Celje 4:1  (2:0) 
21/22  19.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 13.04.2022, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - Celje 0:1  (0:1) 
21/22  6.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 12.09.2021, ob 16.00  A2S Celje - ND Ilirija 1:0  (1:0) 
20/21  2.krog  Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 19.08.2020, ob 16.00  Ilirija Extra-Lux - Celje 4:0  (2:0) 
19/20  15.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 16.00  Ilirija Extra-Lux - Celje 0:0  (0:0) 
19/20  2.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 03.10.2019, ob 12.00  VOC Celje - ND Ilirija 4:0  (3:0) 
18/19  22.krog  Celje, Arena Z'dežele, 27.04.2019, ob 14.00  VOC Celje - ND Ilirija 1:0  (0:0) 
18/19  9.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 14.11.2018, ob 14.00  Ilirija Extra-Lux - Celje 0:1  (0:1) 
14/15  26.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 03.05.2015, ob 17.00  - ND Ilirija 2:0  (1:0) 
14/15  11.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija- naravna trava, 12.10.2014, ob 13.00  - Celje 1:2  (0:2) 
13/14  16.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 16.11.2013, ob 14.00  - ND Ilirija 2:0  (1:0) 
13/14  1.krog  Ljubljana Šiška, Ilirija - naravna trava, 10.08.2013, ob 17.30  - Celje 4:0  (3:0) 

5. krog
Rudar Velenje  :  Gorica
Maribor  :  Olimpija Ljubljana
Domžale  :  Fužinar
A2S Celje  :  Ilirija Extra-Lux
Mura  :  Radomlje
IB 1975 Ljubljana  :  Aluminij
Krka  :  Koper
Bravo Mastercard  :  Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo Mastercard 0 0
3 A2S Celje 0 0
4 Domžale 0 0
5 Gorica 0 0
6 IB 1975 Ljubljana 0 0
7 Radomlje 0 0
8 Fužinar 0 0
9 Koper 0 0
10 Krka 0 0
11 Maribor 0 0
12 Mura 0 0
13 Ilirija Extra-Lux 0 0
14 Brinje Grosuplje 0 0
15 Olimpija Ljubljana 0 0
16 Rudar Velenje 0 0

STRELCI

DELI NA