29. krog |   |  18.05.2025

Vitanest Bilje

  :  

Slovan


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 72 37 11 24 154
ND Slovan 72 24 11 37 101
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 37 24 5 8 93
ND Slovan 37 8 5 24 40
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 35 13 6 16 61
ND Slovan 35 16 6 13 61



Vse medsebojne tekme

2SMLZ2324  25.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 03.05.2024, ob 17.00  Bilje - Slovan 3:3  (3:0) 
2SMLZ2324  14.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 04.11.2023, ob 14.00  Bilje - ND Slovan 2:2  (0:0) 
2SMLZ2324  5.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 03.09.2023, ob 17.00  Slovan - Vitanest Bilje 0:1  (0:1) 
U15ZA2223  24.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 06.05.2023, ob 11.00  Slovan - Vitanest Bilje 2:5  (1:3) 
U15ZA2223  11.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 15.10.2022, ob 11.00  Bilje - ND Slovan 4:0  (1:0) 
U15ZA2122  4.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 19.09.2021, ob 16.00  Bilje - ND Slovan 2:0  (1:0) 
2SMLZ1819  27.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 26.05.2019, ob 17.30  Slovan - Vitanest Bilje 1:2  (1:0) 
2SKLZ1819  27.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 26.05.2019, ob 15.30  Slovan - Vitanest Bilje 1:0  (1:0) 
2SKLZ1819  18.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.03.2019, ob 16.00  Slovan - Vitanest Bilje 0:1  (0:1) 
2SMLZ1819  18.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.03.2019, ob 18.00  Slovan - Vitanest Bilje 1:4  (1:0) 
2SKLZ1819  9.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 07.10.2018, ob 14.00  ND Bilje - ND Slovan 2:0  (0:0) 
2SMLZ1819  9.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 07.10.2018, ob 16.00  ND Bilje - ND Slovan 3:3  (2:2) 
2SMLZ1718  20.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 15.04.2018, ob 16.30  ND Bilje - ND Slovan 8:0  (5:0) 
2SKLZ1718  20.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 15.04.2018, ob 14.30  ND Bilje - ND Slovan 1:2  (0:2) 
2SKLZ1718  10.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 08.10.2017, ob 14.00  Slovan - Vitanest Bilje 3:2  (2:1) 
2SMLZ1718  10.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 08.10.2017, ob 16.00  Slovan - Vitanest Bilje 0:2  (0:0) 
2SMLZ1718  1.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 12.08.2017, ob 18.00  Bilje - ND Slovan 8:0  (5:0) 
2SKLZ1718  1.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 12.08.2017, ob 16.00  Bilje - ND Slovan 0:2  (0:1) 
2.SML Z 14/15  25.krog  Bilje, V dolinci, 23.05.2015, ob 17.30  - ND Slovan 5:1  (3:1) 
2.SKL Z 14/15  25.krog  Bilje, V dolinci, 23.05.2015, ob 15.30  - ND Slovan 3:0  (2:0) 
2.SKL Z 14/15  12.krog  Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 09.11.2014, ob 12.00  - Vitanest Bilje 2:1  (1:0) 
2.SML Z 14/15  12.krog  Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 09.11.2014, ob 14.00  - Vitanest Bilje 0:3  (0:0) 
2.SKL Z 10/11  19.krog  Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 17.04.2011, ob 15.00  - Vitanest Bilje 2:2  (0:2) 
2.SML Z 10/11  19.krog  Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 17.04.2011, ob 17.00  - Vitanest Bilje 1:2  (1:0) 
2.SKL Z 10/11  6.krog  Bilje, V dolinci, 19.09.2010, ob 14.30  - ND Slovan 6:0  (5:0) 
2.SML Z 10/11  6.krog  Bilje, V dolinci, 19.09.2010, ob 16.30  - ND Slovan 5:1  (2:0) 
U15Z 09/10  21.krog  Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 03.04.2010, ob 11.00  - Vitanest Bilje 0:2  (0:2) 
1.SML 09/10  21.krog  Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 27.03.2010, ob 15.00  - Vitanest Bilje 3:3  (2:1) 
1.SKL 09/10  21.krog  Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 27.03.2010, ob 13.00  - Vitanest Bilje 2:0  (1:0) 
1.SKL 09/10  6.krog  Renče, Športni park, 05.09.2009, ob 15.00  - ND Slovan 0:3  (0:2) 
1.SML 09/10  6.krog  Renče, Športni park, 05.09.2009, ob 17.00  - ND Slovan 2:0  (2:0) 
U15Z 09/10  6.krog  Bilje, V dolin'ci, 12.09.2009, ob 16.30  - ND Slovan 1:0  (0:0) 
1.SML 08/09  30.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 30.05.2009, ob 16.00  - Vitanest Bilje 2:1  (2:0) 
1.SKL 08/09  30.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 30.05.2009, ob 14.00  - Vitanest Bilje 1:1  (0:1) 
U15Z 08/09  21.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 04.04.2009, ob 14.00  - Vitanest Bilje 1:1  (1:0) 
1.SKL 08/09  15.krog  Ajdovščina, Umetna trava, 22.11.2008, ob 12.00  - ND Slovan 1:3  (1:1) 
1.SML 08/09  15.krog  Ajdovščina, Umetna trava, 22.11.2008, ob 14.00  - ND Slovan 3:0  (2:0) 
U15Z 08/09  6.krog  Bilje, V DOLINCI, 13.09.2008, ob 14.00  - ND Slovan 3:1  (1:0) 
U15Z 07/08  21.krog  Bilje, v Dolinci, 26.04.2008, ob 16.00  - ND Slovan 2:0  (1:0) 
U15Z 07/08  8.krog  LJ-Kodeljevo, LJ-Kodeljevo, 29.09.2007, ob 13.00  - Vitanest Bilje 4:2  (1:0) 
U15Z 06/07  23.krog  Bilje, Igrišče v Ajdovščini, 05.05.2007, ob 16.30  - ND Slovan 0:5  (0:3) 
2.SKL Z 06/07  23.krog  Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 13.05.2007, ob 13:00  - Vitanest Bilje 1:0  (1:0) 
2.SML Z 06/07  23.krog  Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 13.05.2007, ob 15:00  - Vitanest Bilje 3:0  (2:0) 
2.SML Z 06/07  10.krog  Bilje, Bilje, 15.10.2006, ob 15.30  - ND Slovan 0:0  (0:0) 
2.SKL Z 06/07  10.krog  Bilje, Bilje, 15.10.2006, ob 13:30  - ND Slovan 2:1  (1:1) 
U15Z 06/07  10.krog  Ljubljana - Kodeljevo, Ljubljana - Kodeljevo, 14.10.2006, ob 13.30  - Vitanest Bilje 3:0  (1:0) 
U15Z 05/06  23.krog  Na igrišču v Renčah, 06.05.2006, ob 16.30  - ND Slovan 1:2  (1:0) 
U15Z 05/06  10.krog  LJ-Kodeljevo - umetna trava, 16.10.2005, ob 13.00  - Vitanest Bilje 5:1  (1:0) 
U15Z 04/05  22.krog  Bilje, 07.05.2005, ob 16.30  - ND Slovan 0:1  (0:0) 
3.SNLZ 04/05  20.krog  Bilje, 30.04.2005, ob 16,30  - ND Slovan 2:0  (1:0) 
1.SML 04/05  14.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 20.11.2004, ob 14.00  - Vitanest Bilje 1:5  (1:1) 
1.SKL 04/05  14.krog  Ljubljana - Kodeljevo, 20.11.2004, ob 12.00  - Vitanest Bilje 1:1  (0:1) 
U15Z 04/05  9.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 09.10.2004, ob 14.00  - Vitanest Bilje 2:2  (1:1) 
3.SNLZ 04/05  7.krog  Ljubljana, 25.09.2004, ob 16,00  - Vitanest Bilje 5:1  (2:1) 
1.SML 04/05  1.krog  Bilje, 11.08.2004, ob 18.00  - ND Slovan 3:1  (1:1) 
1.SKL 04/05  1.krog  Bilje, 11.08.2004, ob 16.00  - ND Slovan 1:2  (1:2) 
1.SKL 03/04  25.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 09.06.2004, ob 16.00  - Vitanest Bilje 6:0  (4:0) 
1.SML 03/04  25.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 09.06.2004, ob 18.00  - Vitanest Bilje 0:8  (0:4) 
U15Z 03/04  14.krog  Bilje, 09.11.2003, ob 11.00  - ND Slovan 1:1  (1:1) 
1.SKL 03/04  12.krog  Ajdovščina, 26.11.2003, ob 11.30  - ND Slovan 1:0  (1:0) 
1.SML 03/04  12.krog  Ajdovščina, 26.11.2003, ob 13.30  - ND Slovan 4:1  (0:0) 
U15Z 03/04  1.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 09.08.2003, ob 17.00  - Vitanest Bilje 3:1  (1:1) 
U15Z 02/03  19.krog  Bilje, 06.04.2003, ob 11.00  - ND Slovan 4:3  (2:1) 
1.SKL 02/03  14.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 09.11.2002, ob 12.00  - Vitanest Bilje 0:5  (0:4) 
1.SML 02/03  14.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 09.11.2002, ob 14.00  - Vitanest Bilje 1:0  (0:0) 
U15Z 02/03  6.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 14.09.2002, ob 10.00  - Vitanest Bilje 0:1  (0:1) 
1.SKL 02/03  1.krog  Na igrišču v Ajdovščini, 10.08.2002, ob 15.00  - ND Slovan 5:1  (3:1) 
1.SML 02/03  1.krog  Na igrišču v Ajdovščini, 10.08.2002, ob 17.00  - ND Slovan 1:0  (0:0) 
1.SML 01/02  19.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 30.03.2002, ob 15.00  - Vitanest Bilje 1:0  (0:0) 
1.SKL 01/02  19.krog  Ljubljana-Kodeljevo, 30.03.2002, ob 13.00  - Vitanest Bilje 3:1  (1:1) 
1.SKL 01/02  6.krog  Na igrišču v Ajdovščini, 08.09.2001, ob 14.30  - ND Slovan 2:0  (1:0) 
1.SML 01/02  6.krog  Na igrišču v Ajdovščini, 08.09.2001, ob 16.30  - ND Slovan 2:1  (1:1) 

29. krog
Vitanest Bilje  :  Slovan
Tabor Sežana  :  Krka
Drava Ptuj  :  TKK Tolmin
Kety Emmi&Impol Bistrica  :  Jadran Dekani
Triglav Kranj  :  Dravinja
Rudar Velenje  :  Aluminij
Brinje Grosuplje  :  Ilirija 1911
Beltinci Klima Tratnjek  :  Gorica

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Tabor Sežana 0 0
3 Gorica 0 0
4 Jadran Dekani 0 0
5 Krka 0 0
6 Beltinci Klima Tratnjek 0 0
7 Dravinja 0 0
8 Ilirija 1911 0 0
9 Slovan 0 0
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 0 0
11 Brinje Grosuplje 0 0
12 Drava Ptuj 0 0
13 TKK Tolmin 0 0
14 Rudar Velenje 0 0
15 Triglav Kranj 0 0
16 Vitanest Bilje 0 0

STRELCI

DELI NA