25. krog |   |  27.04.2025

Rudar Velenje

  :  

Krka


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 11 3 5 3 27
Krka 11 3 5 3 24
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 5 2 1 2 15
Krka 5 2 1 2 11
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 6 1 4 1 12
Krka 6 1 4 1 13



Vse medsebojne tekme

23/24  30.krog  Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki, 19.05.2024, ob 15.00  Rudar Velenje - Krka 0:5  (0:2) 
23/24  15.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 29.10.2023, ob 14.00  Krka - Rudar Velenje 4:5  (1:2) 
22/23  26.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 23.04.2023, ob 16.30  Rudar Velenje - Krka 1:1  (0:0) 
22/23  11.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 09.10.2022, ob 18.00  Krka - Rudar Velenje 1:1  (1:0) 
21/22  16.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 14.11.2021, ob 13.30  Krka - Rudar Velenje 2:2  (1:1) 
21/22  1.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 31.07.2021, ob 18.30  Rudar Velenje - Krka 3:4  (2:4) 
20/21  19.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 09.05.2021, ob 17.00  Krka - Rudar Velenje 3:1  (1:0) 
20/21  1.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 11.08.2020, ob 18.30  Krka - Rudar Velenje 2:2  (0:0) 
07/08  24.krog  Velenje, Stadion ob Jezeru, 10.05.2008, ob 18.00  - Krka 4:1  (1:0) 
07/08  10.krog  Novo mesto, Novo mesto, 13.10.2007, ob 15.00  - Rudar Velenje 1:1  (1:0) 
07/08  1.krog  Velenje, Velenje, 12.08.2007, ob 18.00  - Krka 7:0  (2:0) 

25. krog
Drava Ptuj  :  Slovan
Kety Emmi&Impol Bistrica  :  Tabor Sežana
Triglav Kranj  :  Vitanest Bilje
Rudar Velenje  :  Krka
Brinje Grosuplje  :  TKK Tolmin
Beltinci Klima Tratnjek  :  Jadran Dekani
Gorica  :  Dravinja
Ilirija 1911  :  Aluminij

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Tabor Sežana 0 0
3 Gorica 0 0
4 Jadran Dekani 0 0
5 Krka 0 0
6 Beltinci Klima Tratnjek 0 0
7 Dravinja 0 0
8 Ilirija 1911 0 0
9 Slovan 0 0
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 0 0
11 Brinje Grosuplje 0 0
12 Drava Ptuj 0 0
13 TKK Tolmin 0 0
14 Rudar Velenje 0 0
15 Triglav Kranj 0 0
16 Vitanest Bilje 0 0

STRELCI

DELI NA