24. krog |   |  19.04.2025

Drava Ptuj

  :  

Kety Emmi&Impol Bistrica


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 69 37 16 16 141
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 69 16 16 37 88
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 35 21 9 5 71
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 35 5 9 21 31
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 34 16 7 11 70
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 34 11 7 16 57



Vse medsebojne tekme

2SMLV2324  26.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 12.05.2024, ob 17.00  Ketty Emmi&Impol Bistrica - Drava Ptuj 1:2  (1:2) 
2SKLV2324  19.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 23.03.2024, ob 13.00  Kety Emmi&Impol Bistrica - Drava 1:1  (1:0) 
2U15V2324  19.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 23.03.2024, ob 11.00  Kety Emmi&Impol Bistrica - Drava 4:1  (3:1) 
2U15V2324  15.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 11.11.2023, ob 11.00  Drava - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0:4  (0:1) 
2SKLV2324  15.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 11.11.2023, ob 13.00  Drava - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 5:0  (1:0) 
2SMLV2324  12.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 22.10.2023, ob 15.00  Ketty Emmi&Impol Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 4:0  (3:0) 
2SKLV2324  6.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 13.09.2023, ob 16.30  Kety Emmi&Impol Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 2:0  (0:0) 
2U15V2324  6.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 13.09.2023, ob 14.30  Kety Emmi&Impol Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 9:0  (2:0) 
2SMLV2324  3.krog  Grajena, Športni park Grajena, 27.08.2023, ob 17.00  Drava Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2:0  (2:0) 
U15VZ2223  21.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 08.04.2023, ob 11.00  Kety Emmi&Impol Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 1:1  (0:0) 
2SMLV2223  19.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 26.03.2023, ob 12.30  DRAVA PTUJ - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:1  (0:0) 
2SKLV2223  19.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 26.03.2023, ob 15.00  DRAVA PTUJ - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:1  (1:1) 
2SKLV2223  14.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 05.11.2022, ob 11.30  Drava Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 3:1  (1:1) 
2SMLV2223  14.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 05.11.2022, ob 14.00  Drava Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 4:1  (2:0) 
U15VZ2223  8.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 24.09.2022, ob 11.00  Drava Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0:0  (0:0) 
2SKLV2223  5.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 26.10.2022, ob 13.00  Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 1:1  (1:1) 
2SMLV2223  5.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 26.10.2022, ob 15.30  Kety Emmi&Impol Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 1:0  (1:0) 
U15VZ2122  11.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 07.11.2021, ob 11.00  Drava Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 5:0  (2:0) 
U15VZ2021  11.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 11.10.2020, ob 11.00  Drava Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 3:1  (0:0) 
U15VZ1920  14.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 09.11.2019, ob 11.00  Drava Dakinda Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2:4  (2:0) 
2SMLV1920  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 12.10.2019, ob 15.30  Drava Dakinda Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0:0  (0:0) 
2SKLV1920  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 12.10.2019, ob 13.30  Drava Dakinda Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:0  (0:0) 
U15VZ1920  1.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 17.08.2019, ob 11.00  Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 0:1  (0:0) 
2SKLV1920  1.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 18.08.2019, ob 15.30  NK Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 1:2  (1:0) 
2SMLV1920  1.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 18.08.2019, ob 17.30  NK Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 2:1  (1:1) 
U15VZ1819  22.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 25.04.2019, ob 17.30  Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 1:2  (1:1) 
U15VZ1819  9.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 06.10.2018, ob 11.00  Drava Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 3:1  (1:1) 
2SMLV1718  24.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 06.05.2018, ob 17.00  Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 1:6  (0:3) 
2SKLV1718  24.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 06.05.2018, ob 15.00  Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 0:6  (0:1) 
U15VZ1718  14.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 08.11.2017, ob 18.00  Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 3:5  (2:4) 
2SMLV1718  12.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 22.10.2017, ob 15.00  Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 0:0  (0:0) 
2SKLV1718  12.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 22.10.2017, ob 13.00  Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 2:2  (0:1) 
2SKLV1718  3.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 13.09.2017, ob 15.00  Drava Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0:0  (0:0) 
2SMLV1718  3.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 13.09.2017, ob 17.00  Drava Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:0  (1:0) 
U15VZ1718  1.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 06.09.2017, ob 17.30  Drava Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:0  (0:0) 
2.SML V 16/17  25.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 14.05.2017, ob 17.00  NK DRAVA PTUJ - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 4:1  (1:0) 
2.SKL V 16/17  25.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 14.05.2017, ob 15.00  NK DRAVA PTUJ - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0:0  (0:0) 
U15V 16/17  18.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 25.03.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:0  (0:0) 
2.SKL V 16/17  10.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 16.10.2016, ob 13.30  NK DRAVA PTUJ - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2:1  (0:0) 
2.SML V 16/17  10.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 16.10.2016, ob 15.30  NK DRAVA PTUJ - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0:4  (0:1) 
U15V 16/17  5.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 03.09.2016, ob 11.00  Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 2:3  (1:2) 
2.SML V 16/17  1.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 09.11.2016, ob 14.00  Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 1:1  (0:0) 
2.SKL V 16/17  1.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 09.11.2016, ob 12.00  Kety Emmi Bistrica - NK Drava Dakinda Ptuj 3:1  (1:0) 
2.SKL V 15/16  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.05.2016, ob 15.30  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 3:2  (0:1) 
2.SML V 15/16  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.05.2016, ob 17.30  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 5:0  (3:0) 
U15V 15/16  25.krog  Slovenska Bistrica, Umetna trava, 21.05.2016, ob 11.00  - NK Drava Dakinda Ptuj 2:0  (2:0) 
2.SML V 15/16  13.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 15.11.2015, ob 14.00  - NK Drava Dakinda Ptuj 3:5  (2:2) 
2.SKL V 15/16  13.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 15.11.2015, ob 12.00  - NK Drava Dakinda Ptuj 1:2  (1:0) 
U15V 15/16  12.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 31.10.2015, ob 14.00  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:1  (1:0) 
3.SNLS 14/15  20.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.04.2015, ob 17.00  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 4:0  (2:0) 
2.SML V 14/15  16.krog  Slovenska Bistica, Športni park, 29.03.2015, ob 16.00  - NK Drava Dakinda Ptuj 0:9  (0:3) 
2.SKL V 14/15  16.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 29.03.2015, ob 14.00  - NK Drava Dakinda Ptuj 1:3  (0:0) 
U15V 14/15  15.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 15.11.2014, ob 10.30  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0:0  (0:0) 
3.SNLS 14/15  7.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 04.10.2014, ob 16.00  - NK Drava Dakinda Ptuj 1:5  (0:1) 
2.SML V 14/15  3.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 05.09.2014, ob 17.00  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 5:1  (3:0) 
2.SKL V 14/15  3.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 05.09.2014, ob 15.00  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:4  (0:2) 
U15V 14/15  2.krog  Slovenska Bistrica, Športni Park, 20.08.2014, ob 17.30  - NK Drava Dakinda Ptuj 1:0  (0:0) 
U15V 13/14  28.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj - UT, 23.05.2014, ob 18.00  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 3:1  (1:0) 
2.SML V 13/14  19.krog  Ptuj, Mestni stadio Ptuj-UT, 27.04.2014, ob 17.00  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0:1  (0:0) 
2.SKL V 13/14  19.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 27.04.2014, ob 15.00  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 5:0  (1:0) 
3.SNLV 13/14  16.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 05.04.2014, ob 16.00  - NK Drava Dakinda Ptuj 0:1  (0:1) 
U15V 13/14  13.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica-UT, 19.10.2013, ob 11.00  - NK Drava Dakinda Ptuj 0:1  (0:0) 
2.SKL V 13/14  6.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 22.09.2013, ob 14.30  - NK Drava Dakinda Ptuj 1:3  (1:0) 
2.SML V 13/14  6.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 01.09.2013, ob 16.30  - NK Drava Dakinda Ptuj 3:3  (1:2) 
3.SNLV 13/14  3.krog  Ptuj, Mestni stadion, 06.09.2013, ob 17.00  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:1  (1:1) 
2.SML V 12/13  18.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 21.04.2013, ob 17.00  - NK Drava Dakinda Ptuj 1:0  (0:0) 
2.SKL V 12/13  18.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 21.04.2013, ob 15.00  - NK Drava Dakinda Ptuj 3:2  (0:1) 
2.SKL V 12/13  5.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj- um.tr., 03.10.2012, ob 14.00  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:0  (1:0) 
2.SML V 12/13  5.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj - um.tr., 03.10.2012, ob 16.00  - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 3:0  (0:0) 

24. krog
Slovan  :  Aluminij
Dravinja  :  Ilirija 1911
Jadran Dekani  :  Gorica
TKK Tolmin  :  Beltinci Klima Tratnjek
Krka  :  Brinje Grosuplje
Vitanest Bilje  :  Rudar Velenje
Tabor Sežana  :  Triglav Kranj
Drava Ptuj  :  Kety Emmi&Impol Bistrica

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Tabor Sežana 0 0
3 Gorica 0 0
4 Jadran Dekani 0 0
5 Krka 0 0
6 Beltinci Klima Tratnjek 0 0
7 Dravinja 0 0
8 Ilirija 1911 0 0
9 Slovan 0 0
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 0 0
11 Brinje Grosuplje 0 0
12 Drava Ptuj 0 0
13 TKK Tolmin 0 0
14 Rudar Velenje 0 0
15 Triglav Kranj 0 0
16 Vitanest Bilje 0 0

STRELCI

DELI NA